پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

استاندار آذربایجان غربی:

استاندار آذربایجان غربی، نقش دانش آموزان و معلمین را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بی بدیل دانست.

به گزارش اروم نیوز، محمد مهدی شهریاری صبح امروز در مراسم زنگ انقلاب سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در مدرسه شاهد گل نرجس ارومیه برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نقش دانش آموزان، فرهنگیان و معلمین در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بی بدیل است.

وی افزود: یکی از عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی، حضور دانش آموزان و معلمین در صحنه بود که این حضور باعث فراگیر شدن انقلاب و پیروزی آن شد.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: امروز نیز دانش آموزان و فرهنگیان می توانند در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و پیشبرد برنامه های توسعه کشور، نقش آفرین باشند.

شهریاری افزود: علی رغم همه کمبودها و کاستی ها در آموزش و پرورش، شاهد درخشش دانش آموزان در صحنه های مختلف علمی و المپیادهای جهانی هستیم که این ناشی از زحمات معلمین و اراده خود دانش آموزان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، در طول این سی و نه سال که از پیروزی انقلاب می گذرد، شاخ بسیاری از ابرقدرت ها شکسته است؛ دشمنان باید بدانند که ملت بزرگ ایران اسلامی، همواره در برابر سیاست های خصمانه سلطه گران، سرافرازانه و با اقتدار ایستاده است.

شهریاری در ادامه دانش آموزان را به نهادینه سازی اخلاق در جامعه تشویق نمود و گفت: یکی از مشکلات بزرگی که امروز داریم، ضعف اخلاق و وجود دروغ و تزویر است که لازم است دانش آموزان در مدارس که یکی از کانون های اصلی جامعه است، در جهت ترویج و نهادینه سازی اخلاق تلاش کنند؛ بی تردید با ارتقای اخلاقیات در جامعه، بسیاری از معضلات اجتماعی نیز حل می شود.

استاندار آذربایجان غربی با ابراز امیدواری از اراده دانش آموزان در جهت ساختن آینده ایران اسلامی نیز گفت: قطعا اراده شما دانش آموزان، آینده بسیار خوبی را برای کشور رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277600

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه