پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

سردار خرم:

فرمانده سابق سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: اشتغال پایدار ۴۰ هزار خانوار با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و حضور حدود ۲ میلیون میهمان راهیان نور بدون هیچ مشکل امنیتی از افتخارات رزمندگان ما است.

به گزارش اروم نیوز، سردار عابدین خرم در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی که در کانون جوانان بسیج ارومیه با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد، اظهار داشت: مردم در تمام سالها همراه رزمندگان در مسیر دفاع از داشته های نظام تلاش کرده اند.

وی، افزود: در آذربایجان غربی به برکت اخلاص و حرکات جهادی شاهد امنیت پایدار علی رغم تمام توطئه های دشمنان هستیم، خدمت در این استان همانند نماز شب است.

سردار خرم در ادامه گفت: در دوران خدمتم در استان در دهه ۹۰ نقشه شوم دشمنان برای منطقه قابل لمس است اما راهبرد جدید سپاه موجب جلوگیری از تهدیدات و نیز ارتقای سطح امنیت در استان شد.

فرمانده سابق سپاه شهداء آذربایجان غربی با بیان اینکه آذربایجان غربی قدمگاه شهید بروجردی و کاظمی و شوشتری است و امروز سردار اوصانلو پیش قدم در تمام تهدیدات است، افزود: حماسه های عظیم در این استان در سایه ولایت پذیری و عزت رزمندگان است که امروز شاهد تسلیم دشمنان هستیم و این حماسه ها با همت رزمندگان بومی و عشایر و رزمندگان نیروی زمینی سپاه از سراسر کشور اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: طراحی حرکت متعامل در حوزه سخت و نیمه سخت و نرم اتفاق افتاد که برای مردم و در خدمت مردم بودیم، اشتغال پایدار ۴۰ هزار خانوار با اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی و حضور حدود ۲ میلیون میهمان راهیان نور بدون هیچ مشکل امنیتی از افتخارات رزمندگان ما است.

سردار خرم با تاکید بر اینکه تنها رمز موفقیت در این منطقه حرکت جهادی و ولایت پذیری است، بیان کرد: امروز از تمام اقشار و متخصصین سپاه استقبال چشمگیری می شود که نشانه بزرگمردی و بزرگمنشی مردم است.

فرمانده سابق سپاه شهداء آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: وحدت مثال زدنی میان مسئولین و مردم و رزمندگان است که در تمام ابعاد کار میکنند و در حوزه های مختلف این وضعیت وجود دارد، همچنین کنگره ۱۲ هزار شهید استان نعمت بزرگی بود که مدال افتخاری برای ما بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277547

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه