پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت اتریشی اقدامات مربوط به سرمایه‌گذاری، ساخت و تجهیز بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه را بر عهده گرفت.

روح‌الله حضرتپور در گفت‌و‌ با خبرنگار اروم‌نیوز، با اشاره به برگزاری جلسه مشترک خود با مشاورز وزیر بهداشت و تیم اعزامی از شرکت سرمایه‌گذاری اتریشی، اظهار داشت: به دنبال جلسه مشترک میان مشاورز عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تیم اعزامی شرکت سرمایه‌گذار اتریشی، مقرر شد تا این شرکت تمام مراحل مربوط به سرمایه‌اری، ساخت و تجهیز بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه را بر عهده بگیرد.

وی، افزود: این شرکت ظرف ۳ ماه برای عقد تفاهم‌نامه در ایران حضور می‌یابد و نسبت به آغاز مراحل ساخت و تجیز بیمارستان نسل پنجمی ۶۰۰ تختخوابی اقدام می‌کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: بر اساس تعهد شرکت اتریشی، بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه ظرف ۴ سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی، بیان داشت: این شرکت که از آن به عنوان بزرگترین بیمارستان‌ساز نسل پنجم جهان یاد می‌شود، سرمایه خود را برای راه‌اندازی بیمارستان به ارومیه می‌آورد و برای نخستین بار است که چنین شرکت‌هایی برای راه‌اندازی بیمارستان در این شهر متعهد می‌شوند.

حضرتپور، در پایان خاطرنشان کرد: در طول مدت ساخت این بیمارستان شغل‌های متعددی برای جوانان ارومیه ایجاد می‌شود و با اتمام طرح نیز می‌توان ارومیه را به یکی از قطب‌های توریسم درمانی کشور تبدیل کرد.

جلسه بیمارستان

جلسه بیمارستان

انتهای پیام/

 

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277119

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه