پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رویدادهای پلیسی آذربایجان غربی؛

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری یک نفر کشته و یک نفر مجروح شدند.

به گزارش اروم نیوز،رویدادهای پلیسی روزهای گذشته آذربایجان غربی به شرح زیر است:

سرهنگ عباس فرمانی اظهار داشت: ماموران پلیس راه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره تصادف در محور خوی – ایواوغلی مطلع و بلا فاصله به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف بین دو دستگاه سواری پراید و کامیون رخ داده است.

فرمانی با اشاره به اینکه در این حادثه دلخراش راننده پراید در دم فوت شد افزود: راننده کامیون نیز که به شدت مجروح شده بودند به کمک عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در خاتمه خاطر نشان کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را بی احتیاطی از سوی راننده پراید اعلام کردند.

کشف  بیش از یک کیلو گرم شیشه در سلماس

 سرهنگ رمزی، گفت : ماموران انتظامی شهرستان  حین کنترل خودروهای عبوری در محور تازه شهر سلماس به یک دستگاه خودرو وانت سایپا مشکوک وآن را  توقیف کردند .

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از خود رو توقیفی یک کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه که به طرز ماهرانه ای جا ساز شده بود کشف شد .

فرمانده انتظامی سلماس خاطر نشان کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

کشف هزار لیتر سوخت قاچاق در خوی

سرهنگ پاشایی در خصوص کشف سوخت قاچاق در خوی اظهار داشت: ماموران انتظامی حین کنترل خودرو های عبوری در محور خوی – چالدران به یک دستگاه وانت سایپا مشکوک وآن را تو قیف کردند .

وی افزود: در بازرسی های بعمل آمده مشخص شد که خودروی توقیفی حامل هزار لیتر مواد سوختی از نوعگازوئیل می باشد.

فرمانده انتظامی خوی تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجمع قضایی معرفی شد.

کشف بیش از ۷۵۰ ثوب البسه قاچاق در ماکو

سرهنگ میر حیدر شفیعی، اظهار داشت:در پی کسب خبری مبنی بر دپوی البسه قاچاق در ماکو رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت

این مقام انتظامی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس، محل مورد نظر را شناسایی و پس ازکسب مجوز قضایی اقدام به بازرسی کردند .

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از محل ۷۵۱ ثوب البسه قاچاق کشف شد تصریح کرد: برابر اعلامکارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۴۵۰ میلیون ریال برآورد شده است

فرمانده انتظامی ماکو در پایان خاطر نشان کرد: در این راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی شد.

کشف بیش از ۱۰۴هزار نخ سیگار قاچاق در چالدران

سرهنگ صلاحی ، اظهار داشت : در پی کسب خبری مبنی بر دپوی سیگار قاچاق در شهرستان چالدران رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت .

صلاحی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس محل مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه  در بازرسی ازمحل  ۱۰۴ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف شدافزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۴۰۰ میلیون ریال برآورده شده است .

فرمانده انتظامی چالدران تصریح کرد: در این راستا یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی شد.

کشف ۲۷۰ هزار لیتر قاچاق در خوی

سردار ناصر اصلانی، گفت: ماموران حین کنترل خودرو های عبوری در محور ماکو – نهران به یک دستگاه سوراری سمند مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی افزود:در بازرسیاز وسایل همراه یکی از سر نشینانخودرو ۲۷۰ هزار لیر ترکیه کشف شد که برابر اعلامکارشناسان ارزش ارزهای مکشوفه۳ میلیارد و ۲۴۰میلیون ریال برآورد شده است و در این راستا یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

کشف مواد غذایی قاچاق در ماکو

سرهنگ شفیعی، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی کالای قاچاق در بخش بازرگان شهرستان ماکو ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

شفیعی افزود:  با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس محل مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بازرسی از محل ۴۴۶ قلم انواع مواد غذایی قاچاق کشف شد تصریح کرد برابر اعلام کارشناسان امر ارزش کالاهای مکشوفه ۱۵۰ میلیون ریال برآورده شده است.

فرمانده انتظامی ماکو با بیان اینکه در این راستا یک دستگاه سواری پژوتوقیف و یک متهم دستگیر شد خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277107

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه