پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرماندار ارومیه عنوان کرد؛

فرماندار ارومیه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان یک ضرورت دانست و گفت: ایثارگران نقش مضاعف در قبال مردم و جامعه دارند.

به گزارش اروم نیوز؛ عباس حسن خانی صبح امروز درجلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به نقش بی بدیل ایثارگران در جامعه گفت: ایثارگران مسئولیت مضاعف در قبال مردم، نظام و جامعه دارند.

وی با اشاره به اینکه امتیازات قرار گرفته شده در اختیارات خانواده های ایثارگران یک تبعیض نیست تاکید کرد: باید به جامعه گفته شود امتیازاتی که برای ایثارگران و خانواده آنها در قوانین پیش بینی شده، تبعیض نیست بلکه حق مسلم آنهاست.

فرماندار ارومیه خاطر نشان کرد: برخی از امتیازات خانواده های ایثارگر اجرایی نشده و مغفول مانده است.

حسن خانی، افزود: باید مراقب بود که فاصله ای بین مردم و جامعه ایثارگران ایجاد نشده و انتظارات متقابل دو گروه از یکدیگر برآورده شود.

وی ضمن تاکید برحفظ منزلت ایثارگران در جامعه عنوان کرد: منزلت ایثارگران در جامعه که ریشه در فرهنگ و تاریخ ما دارد، باید حفظ شده و ترویج یابد همچنین  یاد شهدا به شایستگی گرامی داشته شود.

فرماندار ارومیه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان یک ضرورت دانست و افزود: جامعه ایثارگران مسئولیت مضاعف در قبال مردم، نظام و جامعه دارند و هیچگونه کم کاری و بی تفاوتی از ایثارگران و خانواده آنها پذیرفتنی نیست.

وی اظهارداشت: جامعه ایثارگران الگوی جامعه بوده و مسئولیت سنگینی دارند.

حسن خانی، ادامه داد: ایثارگران و خانواده آنها در شرایط حساس کنونی باید تلاش مضاعف برای بهبود وضعیت و گسترش امید در جامعه داشته باشند.

فرماندار ارومیه در پایان خاطر نشان کرد: تمام تلاش دولت معطوف به رفع مشکلات و ایجاد جامعه پویا و بانشاط است.

انتهای پیام/.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277103

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه