پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

ژیمناستیک کار تیم ملی:

ژیمناستیک کار تیم ملی گفت: مسئولان ورزشی در کنار ورزش‌های توپی به ورزش‌های پایه توجه کنند چراکه مسائل مالی ورزشکاران را در مشکلاتی قرار داده است.

به گزارش اروم نیوز، احد محمدی با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری درجه ۲ اظهار داشت: یک مدرس از کشور هلند جهت برگزاری این کلاس‌ها به ایران آمد که من و ساسان عباسی به عنوان تیم ملی بزرگ‌سالان در این دوره زیر نظر”امیل آنجیلوف”تمرین کردیم که مورد توجه وی قرار گرفتیم و نکات و تکنیک‌های زیادی یاد گرفتیم.

ژیمناستیک کار تیم ملی افزود: در حال حاضر در ارومیه تمرین می‌کنیم که امیدوارم بتوانیم بهتر بدرخشیم و هدف ما کسب مدال در مسابقات جهانی پیش رو خواهد بود.

هیچ گونه حمایت مادی از سوی مسئولان نداریم

وی خاطرنشان کرد: دنبال رکورد شکنی در کسب مدال جهانی برای نخستین بار در قالب تیم ملی کشورمان هستیم و پتانسیل و شرایط لازم را داریم ولی حمایت مسئولان باید بیش از پیش باشد چون تا به حال هیچ گونه حمایت مادی نداشتیم و بعد از ١٧ سال که ژیمناستیک کار می‌کنم در سن ۲۲ سالگی باید دنبال نیازهای اولیه زندگی باشم.

محمدی تاکید کرد: اگر حمایت مسئولان رده بالای استانی که به والیبال و فوتبال توجه وافر دارند معطوف ما شود شاهد جهانی شدن ژیمناستیک آذربایجان غربی خواهیم بود آن گونه که جزو بهترین‌های آسیا هستیم.

وی تصریح کرد: تا دو سال آینده چندین مسابقه برون مرزی پیش رو داریم که خرداد ۹۷ به خدمت مقدس سربازی خواهم رفت و اگر ارگانی یا اداره‌ای اعلام نیاز کند تا بتوانم این دو سال را در خدمت ورزش و ژیمناستیک باشم افتخار افرینی را ادامه می‌دهم ولی اگر این امر تحقق نیابد از میادین قهرمانی برای همیشه دور خواهم شد.

سال ۹۷ در مسابقات جهانی شرکت می‌کنیم

ژیمناستیک کار تیم ملی تاکید کرد: بنا به گفته فدراسیون از سال ۹۷ اعزام‌های متعددی برای حضور در میادین ملی انجام می‌شود که ما به عنوان تیم ملی بزرگ‌سالان و نفرات فیکس تیم ملی در این اعزام‌ها خواهیم بود.

وی بیان کرد: تمرینات در حال حاضر در سطح مطلوبی پیش می‌رود و در حال تمرین حرکات عالی در سطح آسیایی هستیم و بسیار امیدوارم بتوانم در مسابقات آتی مجدداً افتخار آفرینی کنم.

محمدی یادآور شد: اگر بخواهم حرف دلم را بزنم می گویم که پشتوانه اساسی ندارم و فقط دغدغه مالی دارم و به نظرم این به ضرر آکروژیم است چراکه تا امروز زحمات بسیاری برای بالا بردن پرچم کشور اسلامی عزیزم کشیده‌ام و از این پس تلاشم بیش از پیش خواهد بود.

مسئولان در کنار ورزش‌های توپی به رشته‌های پایه نیز بها دهند

وی گفت: امیدوارم شرایط بهتر شود تا به جای اینکه فقط به ورزش‌های توپی میدان داده شود به ورزش‌های پایه مثل ژیمناستیک نیز بها بدهند چراکه اگر به ژیمناستیک یک کشور بها داده نشود و مسئولین کم اهمیت باشند مثل این است که کودکان آن کشور تحصیلات ابتدایی تحصیلی را بدون معلم سپری می‌کنند.

ژیمناستیک کار تیم ملی افزود: ژیمناستیک رشته پایه و مادر هست و من نیز به عنوان عضوی از این جامعه بزرگ خواستار اهمیت دادن بیشتر به ورزشکاران و مربیان این رشته ورزشی مهیج و جذاب هستم.

مسئولان فدراسیون ژیمناستیک برای اعتلای این رشته شبانه روزی تلاش می‌کنند

وی اظهار داشت: ما ورزشکاران و مربیان به این می‌نازیم که در بهترین رشته ورزشی فعالیت می‌کنیم و رئیس فدراسیون بسیار کاری و پرتلاش داریم که شبانه روز به فکر رشد بیش از پیش ژیمناستیک کشور هستند که با تلاش‌های فراوان خانم زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون، دبیر فدراسیون آقای محسن سلیمانی و عوامل پرتلاش فدراسیون شاهد رشد بیش از پیش ژیمناستیک و آکروژیم کشور خواهیم بود.

محمدی با اشاره به نادر مدنی رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان غربی تصریح کرد: ایشان هم به عنوان فردی کاری و قوی در فدراسیون به عنوان سرپرست تیم ملی جوانان عازم هنگ کنگ شده است که تیم ملی را همراهی می‌کند.

وی با اشاره به حمایت رسانه‌ای خبرگزاری تسنیم از رشته ژیمناستیک و دیگر رشته‌های ورزشی در آذربایجان غربی یادآور شد: از خبرگزاری تسنیم که در بازتاب فعالیت‌های ژیمناستیک بسیار فعال است نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

* منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276991

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه