پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

کشفیات و مهم ترین رخدادهای پلیس آذربایجان غربی؛

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی،گفت: تشدید مبارزه با قاچاق کالا، محوری ترین برنامه پلیس به شمار می آید و این مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بسیار کارگشا است.

به گزارش اروم نیوز، سرهنگ اسداله مالکی در جمع خبرنگاران با اشاره مهم ترین رخدادهای پلیس آذربایجان غربی گفت: ۱۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش طی عملیات غافلگیرانه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی ماکو از عامل تهیه و توزیع کننده آن در این شهرستان  کشف شده و یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید

وی، همچنین از کشف ۸۰ طاقه پارچه قاچاق خارجی توسط ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید کلانتری ارومیه خبر داده وافزود: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای کشف شده ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده و در این راستا یک نفر متهم دستگیرویک دستگاه کامیونت توقیف شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی،خاطر نشان کرد: ۵۴۶ کیلو گرم چای قاچاق خارجی توسط ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز سلماس از محل دپوی آن در این شهرستان کشف وضبط شد.

مالکی، تاکید کرد: ارزش کالاهای مکشوفه ۲۵۰ میلیون ریال بر اساس اعلام نظر کارشناسان برآورد شده و در این راستا دو نفر متهم نیز دستگیر شدند.

وی، از کشف ۵۲ هزار و ۴۲۰ عدد انواع قرص های عیر مجاز توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا و چایپاره نیزخبرداده وافزود: در این راستا  یک دستگاه پژو پارس در محور حمزیان _ چایپاره توقیف و۲ نفر متهم نیز دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی، در پایان اظهار کرد: ۸۷۴ قلم انواع مواد غذایی قاچاق توسط ماموران انتظامی بخش بازرگان از ماکوکشف از یک دستگاه سواری پرایدتوقیف شد همچنین ارزش کالاهای مکشوفه ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده و یک نفر متهم نیز دستگیر شد.

انتهای پیام/.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276928

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه