پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

عضو هیات رئیسه کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، علل معضلات اقتصادی موجود در استان را کم کاری اعضای کمسیون صنایع و معادن عنوان کرد و گفت: مشکلات کارگران فولاد ارومیه در حال تبدیل شدن به مشکلی لا ینحل است.

هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به مشکلات کارگران فولاد ارومیه، گفت: اکنون مشکلات و بدهکاری های گروه صنعتی فولاد ارومیه تبدیل به معضل شده است. مدیران این مجموعه وام هایی کلان از بانک ها برداشته و اکنون به بازپرداخت آن نیستند.

وی، با اشاره به تلاش های مسئولان در خصوص حل این مشکل، گفت: با وجود تلاش های فراوان مسئولان در جهت حل این مشکل یکی از مدران این واحد به دلیل بدهکاری ها و مشکلات مالی اکنون در مرحله دستگیری و زندان بوده و فرد دیگر همچون وی دارای بدهکاری هایی با عدد های نجومی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، در خصوص راه های حل این مشکلات، افزود: گروه صنعتی فولاد ارومیه متشکل از ۶ کارخانه است که اکنون تنها ۲ مورد از آن ها با بازده ۱۰ درصدی در حال فعالیت هستند باید به هر نحوی ماشین آلات بسته بندی شده در کارخانجات را تعیین تکلیف کنیم.

بهادری، در خصوص مسببان اصلی مشکلات اقتصادی حاکم بر آذربایجان غربی، تاکید کرد: کمسیون صنایع و معادن دارای ضعف های بسیاری است و دلیل اصلی رکود اقتصادی نیز عدم نظارت و کم کاری اعضای کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی است.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در خصوص ارزیابی وضعیت فعلی کارخانجات آذربایجان غربی، اظهار داشت: شرایط فعلی کارخانجات در وضعیت بحرانی بوده و در ۱۰ سال آخر هیچ کدام از نمایندگان عضو کمسیون صنایع و معادن آن گونه که باید و شاید فعالیتی نداشته اند.

وی، همچنین تصریح کرد: معاونان اقتصادی استاندار و مدیرکل و مسئولین صنایع و معادن استان در ایجاد مشکلات بدون نقش نبوده و هرکدام به نوبه خود باید پاسخگو باشند چراکه اقتصاد آذربایجان غربی به طور کامل در حال از بین رفتن است.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276860

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه