پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس اتحادیه صنف اغذیه‌فروشان ارومیه

رئیس اتحادیه صنف اغذیه‌فروشان ارومیه گفت: در سطح شهر ارومیه حدود ۴۰ اغذیه‌فروشی غیرمجاز وجود داردکه برابر قانون برای این افراد اخطار صادرشده و بعد از اخطار ۴۸ ساخته مکان پلمپ می‌شود.

خسرو صفا مهر در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز با اشاره به تعداد اغذیه‌فروشان سطح شهر اظهار داشت: در شهر ارومیه حدود ۳۳۰ عذیه فروشی با پروانه وجود دارد.

وی افزود: امروزه افراد سعی می‌کنند غذای با کیفیتری را به دست مشتریان برسانند و نرخ‌هایی که در ارومیه اعمال می‌شود با نرخ‌های کلان‌شهرهایی همچون تبریز برابری می‌کنند.

رئیس اتحادیه صنف اغذیه‌فروشان ارومیه درباره قیمت‌گذاری غذاهای سطح شهر تصریح کرد: نرخ‌گذاری این غذاها از سوی بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انجام می‌گیرد چنان‌که یک کمیته فرعی عهده‌دار این مسئولیت است.

رئیس اتحادیه صنف اغذیه‌فروشان ارومیه درباره تخلفات صورت گرفته بیان کرد: همشهریان می‌توانند تخلفات مشاهده‌شده را با شماره‌های اتحادیه با ما در میان بگذارند و یا با آدرس خیابان باکری جنب بانک ملت بازرسان اتحادیه برای برخورد با متخلفین اطلاع دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در شهر ارومیه حدود ۴۰ اغذیه‌فروشی غیرمجاز وجود داردکه برابر قانون برای این افراد اخطار صادرشده و بعد از اخطار ۴۸ ساعته مکان پلمپ می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276613

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه