پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی خبرداد:

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از برگزاری بیش از ۶۰۰ عنوان برنامه مختلف فرهنگی، ورزشی و حوزه جوانان در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش اروم نیوز، عبدالله چمن گلی در دیدار با خبرنگاران، با اشاره به برنامه های دهه فجر، اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال نیز به فضل الهی با همّت و تلاش مجموعه همکاران ستادی و شهرستان ورزش و جوانان، هیأت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانانبیش از ۶۰۰ عنوان برنامه مختلف فرهنگی، ورزشی و حوزه جوانان در دهه فجر امسال ، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سراسر استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: با برنامه ریزی و تلاش همکاران حوزه معاونت ورزشی، مسابقات ورزشی داخلی استانی و کشوری و نیز مسابقات بین المللی و آسیایی و همایش ها و جشنواره های متنوع ورزش های قهرمانی و همگانی در شهرستان های مختلف استان در این ایام برگزار خواهد شد.

چمن گلی همچنین برگزاری اولین المپیاد ورزش همگانی، تجلیل از تیم های برتر مسابقات ورزشی کارکنان دولت، میزبانی مسابقات بین المللی کشتی آشیرما در شهرستان خوی و مسابقات جودوی قهرمانی باشگاه های آسیا را از مهمترین برنامه های دهه فجر امسال دانست.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی همچنین از ارائه طرح های مختلف سمن های جوانان برای اجرا در ایام مبارک دهه فجر خبر داد و گفت: امسال با پیگیری همکاران عزیزمان در حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل، جوانان با شور و نشاط خاصی به استقبال برنامه های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب خواهند رفت.

وی در ادامه افزود: به رغم تنگناهای مالی با حمایت های استاندار و نمایندگان محترم استان در مجلس و نیز وزیر محترم ورزش و جوانان خیز شتابانی در تکمیل زیر ساخت های ورزشی و پروژه های نیمه تمام استان آغاز شده که امیدواریم در آینده ای نزدیک و شاید در ایام دهه فجر تعدادی از آن ها مورد بهره برداری قرار گیرد.

چمن گلی در خاتمه از مشارکت و همکاری سایر دستگاه ها و کمیته های ستاد گرامیداشت دهه فجر و به ویژه استاندار آذربایجان غربی در اجرای شایسته برنامه های مختلف کمیته ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276605

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه