پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هم اکنون واحد تولیدی دستکش حریر ارومیه با کمبود نقدینگی سرمایه در گردش مواجه است.

به گزارش اروم نیوز، جعفرصادق اسکندری با اشاره به وضعیت واحد تولیدی دستکش حریر ارومیه اظهار کرد: هم اکنون واحد تولیدی دستکش حریر ارومیه دارای بیش از ۲۰ میلیارد تومان ماده اولیه و دارای بازار برای تولیدات خود بوده و از واحدهای توانمند استان است که تعداد کثیری از کارگران در آن مشغول کار هستند.
وی افزود: حتی این شرکت خط تولید خود را توسعه داده و در شرف پایان است و تنها مشکل آنها کمبود نقدینگی سرمایه در گردش بوده که با توجه به اینکه اغلب فروش محصولات آنها به بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز دولتی و غیردولتی در سطح کشور است، نزدیک ۳۳ میلیارد تومان از محصولات آنان به فروش رفته یعنی یا به طور مستقیم خود شرکت آن را فروخته و یا از طریق نمایندگی ها فروخته شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی بیان کرد: بنابراین هم اکنون در بازگشت مادی فروش محصولات، مشکلاتی ایجاد شده که سعی شد با حضور استاندار آذربایجان غربی و پیگیری از طریق وزارت بهداشت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع پیگیری شود.
وی با اشاره به وضعیت واحد تولیدی آذر شهد ارومیه اظهار کرد: در این رابطه نیز در دو هفته گذشته در شرکت آذر شهد حضور یافته که در آنجا بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ نفر کارگر فعالیت دارند و فروش های آنان عموما صادر می شود.
اسکندری تصریح کرد: بنابراین خوشبختانه نه از لحاظ بازار داخلی و نه خارجی مشکلی نداشته و این شرکت، هم دارای تنوع و کیفیت در محصولات خود و هم دارای استانداردهای مورد نظر است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود: مواد اولیه استفاده از آن نیز به وفور موجود است و شاید تا دو سال آینده مشکل خاصی در این زمینه نداشته باشند.
* منبع: ندای ارومیه
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276570

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه