پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رویدادهای پلیسی آذربایجان غربی؛

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی از توقیف سواری پیکان با بیش از ۵۶ میلیون ریال خلافی خبر داد.

سرهنگ عباس فرمانی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به توقیف سواری پیکان با ۵۶ میلیون ریال خلافی  گفت: ماموان پاسگاه پلیس راه میاندوآب حین بازرسی خودروهای عبوری یک دستگاه پیکان با میزان خلافی ۵۶ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال توقیف کرده و به منظور پرداخت دیون دولتی و سیر مراحل قانونی به پارکینگ فرستاده شد.

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی، افزود: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰میلیون ریال برسد، پلیس راهنمایی رانندگی مراتب را به مالک اعلام می کند چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکندخودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری می شود.

* کشف بیش از هزار و ۳۰۰ ثوب البسه قاچاق در مهاباد

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی، گفت: ماموران ايستگاه ايست و بازرسي دارلک حین كنترل خودروهاي عبوري در محور ارومیه – مهاباد به یک دستگاه خودرو وانت آریسان مشكوك و آن را توقیف كردند.

وي از کشف هزار و ۳۷۳ ثوب البسه قاچاق در این خودروی توقیفی خبر داد و افزود: که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ريال برآورد شده است.

اصلانی، تصریح کرد: همچنین یک دستگاه خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

* کشف هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در خوی

فرمانده انتظامی خوی، از کشف هزارو ۵۰۰لیتر سوخت قاچاق در خوی خبرداد و گفت: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه وانت سایپا را در محور خوی-سلماس به ظن قاچاق سوخت توقیف کردند.

وی افزود: طبق بازرسی های به عمل آمده از این خودرو هزارو ۵۰۰لیتر مواد سوختنی از نوع نفت سفید کشف و ضبط و یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی داده شد.

* لاستیک های قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی مهاباد، گفت: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در محور مهاباد-میاندوآب به یک دستگاه خودرو وانت مزدا مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

وی، با اشاره به اینکه در این بازرسی ۵۰حلقه لاستیک کشف شد،افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۲۰۰میلیون ریال برآورد شده است و در این راستا یک دستگاه خودروتوقیف و یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

* کشف سیگار قاچاق در بوکان

فرمانده انتظامی بوکان، از کشف سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید رجایی، حین کنترل خودروهای عبوری در محور بوکان- سقز به یک دستگاه پژو پارس مشکوک و آن را توقیف کردند همچنین در این بازرسی ۵۰حلقه لاستک قاچاق کشف وضبط شد.

وی، همچنین افزود: ارزش کالاهای کشف شده از سوی کارشناسان ۲۰۰میلیون ریال برآورد شده و در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

* انهدام باند سارقان سابقه دار و اعتراف به ۵ فقره سرقت

فرمانده انتظامی شاهین دژ، نیزگفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شاهین دژ، به دلیل حساسیت موضوع و مطالبات مردمی شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفته و با گشت زنی نامحسوس کارآگاهان در مناطقی که احتمال حضور سارقان وجود داشت مخفیگاه آنان شناسایی شد.

وی، افزود: طی عملیاتی منسجم هر ۴ متهم دستگیر شده و طی تحقیقات انجام گرفته متهان به ۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی ،خانه باغ و دکل های صداو سیما اعتراف کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276548

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه