پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت در مجلس:

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با گوش دادن به فرمایشات مقام معظم رهبری به پشت پرده های اغتشاشات پی برده و مسیر ونیز صف خود را از اغتشاش کننده ها جدا کنند.

عین الله شریف پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، گفت: برخی عناصر و دست های پنهان که از سوی دشمنان انقلاب تغذیه می‌شوند سعی دارند با سوءاستفاده از اعتراضات به حق مردم نسبت به ایجاد اغتشاش در کشور اقدام کنند.

وی، افزود: نباید از این موضوع غافل باشیم که مردم مشکلاتی اعم از مشکلات اقتصادی، اشتغال و معیشتی دارند که باید در این راستا تلاش بیشتری از سوی دولت و مجلس برای حل مشکلاتشان انجام شود.

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: افرادی که دارای مشکلات معیشتی و اشتغال هستند یا مشکلاتی در ارتباط با موسسات مالی دارند باید هشیار باشند و با حفظ هشیاری در راستای اعلام مشکلاتشان اقدام کنند تا در دام ضدانقلاب و فرصت طلبان نیفتند.

وی، عنوان کرد: مردم با گوش دادن به فرمایشات مقام معظم رهبری به پشت پرده های اغتشاشات پی برده و مسیر و نیز صف خود را از اغتشاش کننده ها جدا کنند.

وی، ادامه داد: مسئولین باید به زودی ابعاد مختلف این جریانات اغتشاشگران را باز کنند و مردم کاملا در جریان این امر قرار بگیرند که چه کسانی و با چه اهدافی در پشت این جریانات بودند و منظور از این اغتشاشات چه بوده است.

شریف پور، تصریح کرد: اگر به رسانه ها دقت کنیم، خواهیم دید چه دست هایی با چه اهدافی پشت این جریانات است.

وی، افزود: دست های دشمنان ایران به این اغتشاشات آلوده است و پشت پرده این اغتشاشات برای مردم رو شده و دشمنان نظام افراد اغتشاشگر را از نظر مالی، تجهیزات و نیز پشتیبانی حمایت می کند.

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اغتشاشات نمی توانند به انقلاب ما آسیب برسانند و مردم ایران باید هوشمندانه به جلو حرکت کرده و گوش به زنگ باشند و اتحاد خود را از دست ندهند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276366

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه