پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس:

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان نظام اسلامی که بیش از ۴۰ سال است در صدد نابودی و ضربه زدن به ایران اسلامی هستند، پس از شکست های مختلف در پروژه های خود در خاورمیانه و ایران، سناریوی اغتشاشات اخیر را راه اندازی کردند.

سید هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: قطعا پیشرفت در فضای آرامش و سکون اتفاق افتاده و هرگونه آشوب، تشنج، اغتشاش در فضای اجتماعی به ضرر کشور است.

وی، با تاکید بر اینکه هیچ پیشرفتی در بحران ها به سرانجام نمی رسد، افزود: مردم ایران اسلامی از اغتشاشات و آشوب ها، جنگ و نا امنی ها به قدر کافی آسیب دیده است، عموم مردم راضی به اغتشاشات و وضع موجود نیستند.

بهادری، با اشاره به وجود نارضایتی در زمان های گوناگون میان اقشار و طبقات اجتماعی مختلف، تصریح کرد: دولت و مجلس و حاکمیت وظیفه دارد نارضایتی ها را مدیریت کرده و در راستای کاهش آن بکوشد تا به سطح معقولی از رضایت عمومی در جامعه دست یابد.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مثلا برخی موسسات غیرمجاز پول مردم را نمی دهند باید با آنان برخورد قانونی صورت بگیرد یا کارانه پرستاران پرداخت نمی شود باید این مشکلات را حل کنیم.

با مدیران فاسد برخورد قانونی صورت گیرد

وی، اذعان داشت: وقتی مسئول یا مدیری مرتکب فساد و دزدی از بیت المال شد باید برخورد قانونی با او صورت گرفته و به سوالاتی که برای مردم در این زمینه پیش آمده و ایجاد شبهه می کند، دولت باید پاسخگو باشد که در غیر اینصورت ضد انقلاب با سوء استفاده از زمینه های نارضایتی اقداماتی مشابه اغتشاشات این چند روز اخیر را رقم می زند.

بهادری، با نصیحت به جوانانی که دچار احساسات شده و مسلط به برخی مسائل نیستند، تاکید کرد: خسارت و ضررهای بسیاری متوجه جوانانی خواهد  بود که مسلط به برخی موضوعات نبوده و شرایط کشور را در جنگ و نا امنی تجربه نکرده اند که سریع دچار احساسات شده و وارد این میدان می شوند.

مطالبات مردم باید پاسخ داده شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: غرب به دنبال نابودی ایران اسلامی بوده و آمریکا به صراحت این را بیان کرده است که خواهان از بین بردن نظام اسلامی هستند چرا که با اسلام و جمهوری اسلامی مشکل دارند، همچنانکه بیش از ۴۰ سال در تلاش برای نابودی ایران طرح و نقشه ریخته و اجرا کردند.

وی، با تاکید بر شکست نقشه های دشمنان در خاورمیانه و ایران اسلامی، بیان کرد: بارها با نقشه های مختلف همچون حمایت از ضدانقلاب، منافقین، راه اندازی و تاسیس گروه های تکفیری همچون داعش در صدد ضربه به اسلام بوده و روزهای اخیر با اغتشاشات داخلی نشان دادند که دشمن بیکار نبوده و نیازمند هوشیاری مردم آگاه برای مقابله با این نقشه ها هستیم.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276375

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه