پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

در کانون پرورش فکری استان؛

اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از ابتدای سال‌جاری بیش از ۱۸۰ هزار جلد کتاب خوانده‌اند.

به گزارش اروم‌نیوز، جواد زاهدی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس نرم‌افزار ثبت و امانت کتاب در مراکز کانون استان اعضا کانون در مجموع ۱۸۴ هزار و ۱۹۵ جلد کتاب را از ابتدای سال تا پایان آبان ۹۶ به امانت برده و مطالعه کرده‌اند.

وی، افزود: بر اساس همین نرم افزار این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته، ۱۶۳هزار و ۶۹۰ جلد بوده که حدود ۹ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، با تاکید بر این‌که تمامی فعالیت‌های کانون کتاب محور است، گفت: فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی با هدف مطالعه کتاب در مراکز کانون اجرا می‌شود و درواقع هریک شیوه‌جذاب و مسیری برای مطالعه کتاب با موضوعات مختلف توسط کودکان و نوجوانان است.

وی، از طرح توسعه کتاب‌خوانی به عنوان طرحی موفق در مراکز کانون استان یاد کرد و افزود: مربیان کانون در قالب این طرح شیوه‌های جدید و خلاق خود را برای توسعه مطالعه در میان کودکان و نوجوانان ارائه و بعد از بررسی‌های کارشناسی در مراکز فرهنگی هنری کانون اجرا می‌کنند.

گفتنی است؛ طرح توسعه کتاب‌خوانی برای سومین سال متوالی است که به همت مربیان کانون در مراکز کانون آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

برچسب ها : برچسب ها: , , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276217

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه