∴ دمای هوای آذربایجان‌غربی کاهش پیدا می‌کند

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان:

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: سامانه بارشی از فردا بعد از ظهر از استان خارج خواهد شد وشاهد هوای سرد خواهیم بود که دمای هوای استان ۶ الی ۸ درجه کاهش مپیدا می کند.

مهدی صابری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به وضعیت هوا در ۲۴ ساعت آینده اظهار داشت: سامانه بارشی که از صبح امروز در آذربایجان غربی فعال شده بود، در نواحی جنوبی استان فعالیت خود را شروع کرده است  ودر حال حاضر در اغلب نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی و مرکزی شاهد بارش بارندگی خواهیم بود.

وی، افزود: انتظار می رود این سامانه تا ظهر روز دوشنبه همچنان در استان به طور متناوب فعالیت خود را ادامه دهد. این سامانه به صورت برف و باران و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: سامانه بارشی از فردا بعد از ظهر از استان خارج خواهد شد و شاهد هوای سرد خواهیم بود که دمای هوای استان ۶ الی ۸ درجه کاهش می یابد.

وی، افزود: گرمترین شهر شاهین دژ با دمای ۱۸ درجه بالای صفر و سردترین شهر چالدران با دمای صفر درجه  گزارش شده است.

صابری، خاطرنشان کرد: دمای هوای ارومیه در سردترین ساعات حداقل ۲ درجه بالای صفر و حداکثر ۱۴ درجه بالای صفر پیش بینی می شود و نیز بیشترین بارش از شهرستان سردشت گزارش شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=276237

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات