پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، انجام تحقیقات کاربردی و برنامه ریزی شده در جهت نیل به اهداف تعیین شده را از الزامات توسعه در صنعت برق عنوان کرد.

به گزارش اروم نیوز، اکبر حسن بکلو در جلسه کمیته تحقیقات شرکت که با حضور مدیر کل دفتر تحقیقات و فناوری ها و مدیر دفتر استانداردهای شرکت توانیر برگزار شد، اظهار داشت: تعیین اولویت های توسعه تحقیقات برای کشورهای کمتر توسعه یافته که به لحاظ محدودیت منابع قادر به سرمایه گذاری گسترده در این زمینه نیستند، اهمیت بسزایی دارد.

وی افزود: تعیین استراتژی تحقیقات در صنعت برق بر مبنای شناسایی دقیق فعالیت ها، مسائل، مشکلات و محدودیت ها و اهداف و برنامه ها و سوق دادن آنها به سوی اثر بخش در امور اولویت دار است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: با توجه به بروز بحران های گریبانگیر بخصوص موضوع ریزگردها و پائین رفتن سطح آب دریاچه ارومیه، نتایج حاصل از تحقیقات هدفدار و برنامه ریزی شده در گذر از بحران تاثیر گذار است.

وی با ابراز خرسندی از استقبال خوب پژوهشگران از اولویت های تحقیقاتی شرکت توزیع نیروی برق استان در سال جاری، انجام دو پروژه ارزشمند دستگاه آشکارساز انشعاب غیرمجاز از کابل سرویس مشترکان برق فشار ضعیف و مسیر یاب کابل و تهیه و شناسایی روغن های ترانسفورماتور سنتزی بر پایه پل استری را از دستاوردهای این شرکت در حوزه تحقیقات برشمرد.

بنابراین گزارش در این جلسه معاون پژوهشی دانشگاه آزاد ارومیه، مدیران دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ارومیه، دانشگاه صنعتی ارومیه و محققین پروژه های اجرایی حوزه تحقیقات در سالجاری نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276175

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه