پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض به گرانی و درخواست احقاق مطالبات مردمی باید به صورت قانونی انجام شود تا مورد سوء استفاده ضد انقلاب و دشمنان نظام اسلامی قرار نگیرد.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به برخی نارضایتی های مردم که منجر به اعتراض های عمومی در برخی از شهرها شده، اظهار داشت: از عمده دلایل بروز چنین تظاهراتی می توان به گرانی های بازار اخیر، عدم رسیدگی دولت به وضعیت معیشتی مردم و همچنین عدم موفقیت در اشتغال اشاره کرد.

وی، افزود: اعتراض به گرانی و درخواست احقاق مطالبات مردمی باید به صورت قانونی انجام شود تا مورد سوء استفاده ضد انقلاب و دشمنان نظام اسلامی قرار نگیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قبلا نیز اعتراض های مردمی در امور مختلف در مقابل استانداری ها و فرمانداری ها انجام شده، تصریح کرد: بهتر است مردم با تجمع های قانونی در اماکن دولتی و فرمانداری ها صدای خود را به گوش مسئولان برسانند و مطالبات خود را به صورت قانونی پیگیری کنند.

وی، با تقبیح تخریب اموال عمومی و ضربه به بیت المال که در برخی مناطق مشاهده شد، تاکید کرد: حمله به اماکن عمومی و تخریب اموال بیت المال شایسته ملت ایران نیست و نباید موجبات امیدواری و شادی به دشمنان نظام اسلامی به ویژه عربستان ملعون که از این اعتراضات خوشحال است داده شود.

قاضی پور، با اشاره به اینکه یک نارضایتی در سطح بدنه اجتماعی از بی عدالتی در مجموعه حاکمیتی و ظلم ها و حرف هایی که انباشته شده است وجود دارد، گفت: دولت باید با اینگونه تجمع های غیرقانونی و اغتشاشات برخورد و آن را کنترل کند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276178

اخبار مرتبط

نظرات

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه