پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده خبرگان رهبری:

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: نشنیدن صدای مظلومیت مردم علت اعتراضات خیابانی است و مردم به اشرافیت بعضی از وزیران اعتراض دارند.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین عسگر دیرباز در مراسم ۹ دی که در سالن سیمرغ بوکان ضمن اشاره به تجمعات دو روز اخیر در اعتراض به رکود اقتصادی، گرانی و آسیبهای اجتماعی در شهرهای مختلف کشور گفت: گاهی مشکلات اقتصادی و احجاف بعضی از افراد حکومتی به بعضی از مردم ضعیف فشار می آورد اما صدای مظلومیت مردم را بعضی از مسئولان نمی شوند و این سبب اعتراضات خیابانی می شود چرا که مردم تصور می کنند این اعتراضات تاثیر گذار است.

وی، افزود: بیگانگان تلاش دارند از این اعتراضات و شعارهای داده شده سوء استفاده کنند اما هیچکدام از ما شعارهای ساختارشکنانه نمی پذیریم اما وقتی وزیری لوستر محل کارش ۹۰ میلیون تومان ارزش دارد و ثروت یک وزیر یک هزار و دویست تومان است این وزرا درد مردم را درک نمی کنند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: مردم ما به این اشرافیتها اعتراض دارند و ما از دولت و اشرافیت وزراء گلایه داریم و کسانی که کار دولتی دارند در هر سطحی باشد باید سطح زندگی آنها در سطح متوسط مردم باشد. درغیر اینصورت استعفا دهند و مسئولیت رها کنند و کار را به کسانی واگذار کنند که بهتر می توانند مردم را درک کنند.

وی، تاکید کرد:ما دولت اسلامی را تضعیف و تخریب نمی کنیم. گلایه می کنیم و از مجلس شورای اسلامی انتظار داریم از رئیس جمهور سئوال کنند و گلایه های مردم را به گوش مسئولان برسانند.

حجت الاسلام دیرباز، تصریح کرد: یکی از مسئولین رده بالای کشوری در یک از شهر ها حضور پیدا می کند و می گوید اقتصاد ما روی ریل افتاده ولی مشکلات کمی هم وجود دارد، آیا این درک می کند که پدری که دارای پسر و دختر جوان در شرف ازدواج دارد و بی کار است چگونه زندگی می گذراند؟

وی، یادآور شد: ملت ما این چیزها را می بینند، مردم رای دادند تا دولت برای رفع بیکاری برنامه دهند، واقتصاد مقاومتی را در جامعه اجرایی کنند ولی مسئولی که تنها پز فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی را می دهد و برای کشور هیچ کاری نکرده است باید پاسخ گوی ملت باشد.

رئیس دانشگاه قم، در ادامه به حوادث سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: ملت در آن زمان فهمیدند که دشمن می خواهد در برابر انقلاب و پیشرفت کشور سنگ اندازی کند و بین ملت انشقاق ایجاد کنداما مردم با خلق حماسه ی ۹ دی توطئه های دشمن را خنثی کردند و مقام معظم رهبری و ملت ایران برنده این حماسه بودند.

*منبع: کردپرس

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276153

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه