پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه ۹ دی موجب آشکارشدن خشم مقدس در برابر اهانت عده ای مزدور است، گفت: ۹ دی روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به آرمان های شهدا و امام راحل است.

به گزارش اروم نیوز، محمود پوریوسف امروز در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه که در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه برگزار شد، با تبریک سالروز یوم الله ۹ دی اظهار داشت: هرچه داریم از برکت خون شهداست.

وی، با تاکید بر اینکه ۹ دی نقطه عطف انقلاب اسلامی است، افزود: حضور حماسه ساز مردم ایران اسلامی در ۹ دی ۸۸ برگ زرین مردم انقلابی ایران اسلامی و نماد عزت استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان پای اصول و اعتقادات خود ایستادگی کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی، با بیان اینکه ۹ دی موجب آشکارشدن خشم مقدس در برابر اهانت های عده ای مزدور است، تاکید کرد: ۹ دی روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به آرمان های شهدا و امام راحل است.

وی، تصریح کرد: ۹ دی روزی است که ملت ایران تیر خلاص را به سوی سران فتنه شلیک کردند و پشت فتنه گران را به خاک مالیدند، همه باید به فرمان و توصیه امام راحل که فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد، عمل کنیم.

پوریوسف، با بیان اینکه ۹ دی قیام مختار نبود اما اگر مختار ثقفی هم در ۹ دی زنده بود کرنش می کرد، ادامه داد: ۹ دی مانور آمادگی یاران امام زمان(عج) و ثمره خون شهید مطهری ها، همت ها، باکری ها بود.

وی، روز ۹ دی را روز تاریخ ساز امت ایران دانست و افزود: ۹ دی تاریخ نبود بلکه خود تاریخ ساز برای ملت ایران بود و روزی بود که نور بصیرت الهی در دلهای امت ایران اسلامی تابید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی، با تاکید بر رهبری پر صلابت رهبر معظم انقلاب در ۹ دی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در توصیف نشان دادن عظمت مردم در راهپیمایی ۹ دی فرمودند مردم آنچنان عظمتی نشان دادند که دنیا را خیره کرد.

وی، خاطرنشان کرد: ما موضع خود را به صراحت اعلام می کنیم که هر نوع فتنه انگیزی محکوم به فنا و شکست است و فتنه گران هیچ جایگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی ندارند، چرا که ما مدیون خون شهداییم و باید پاسدار آن باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=275904

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه