پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نزدیک سه ماه است ناچارا به روستا آمده ام و بعلت نداشتن سرپناهی در این خانه ویران سکونت می کنم.

به گزارش اروم نیوز، زندگی پیرزن تنهای در وستای اروج کندی بخش آواجیق چالدران در خانه مخروبه ای بدون در و پنجره در این سرمای سخت زمستان حکایت از آن دارد که وضعیت داخل آن خانه پر از آب است و زندگی در آن بسیار طاقت فرساست .

پیر زن تنها در گفتگو با نوای چالدران گفت : نزدیک سه ماه است ناچارا به روستا آمده ام و بعلت نداشتن سرپناهی در این خانه ویران سکونت می کنم که قبلا پیش دخترم بودم که از سرپرستی بنده خودداری کردند و مرا از خانه شان بیرون راندند که مجبورا به روستا آمده ام و هیچ  کس مسئولیت نگهداری بنده را به عهده نمی‌گیرند.

کل زندگی اش در آن مخروبه یک اطاق است و فاقد سرویس سرویس بهداشتی و حمام می باشد و فقط یکی از همسایه هایش یکی دو وعده در روز برایش غذای ساده ای می آورد.

همچنانکه در تصاویر ذیل مشاهده میکنید درب بیرونی اطاق فقط با یک پتو و درب شکسته ای فلزی که به پتو تکیه داده ، پوشانده شده است.

لازم بذکر است دیروز  توسط یکی از خیرین جوان چالدرانی لولای درب را جوشکاری نموده و یک لامپ عجالتا از همسایه اش جهت روشنایی به داخل اطاق پیرزن مظلوم و مهربان وصل نموده است.

این است قصه تلخ و پر از رنج زندگی پیرزن سالخورده در آن خانه مخروبه ای که بیشتر از سه ماه است در آنجا سکونت دارد و بر روی زمین سرد می خوابد.

البته لازم به ذکر است بعد از انتشار این خبر در فضای مجازی با دستور محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، بخشدار منطقه دشتک و مسئولین بهزیستی چالدران جهت بررسی و کمک رسانی به محل اعزام شدند.

* منبع: نوای چالدران

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=275841

اخبار مرتبط

نظرات

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه