پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

با صدور پیامی؛

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در پیامی میلاد پیام آور مهر و دوستی حضرت عیسی بن مریم علیه السلام و آغاز سال نو میلادی را به هموطنان مسیحی تبریک گفت.

به گزارش اروم‌نیوز، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی به این شرح است:

بنام خدا

هموطنان مسیحی سلام ها و درودهای گرم اینجانب را پذیرا باشید.

میلاد حضرت عیسی بن مریم علیه آلاف التحیه و الثناء پیام آور مهر و دوستی، فرصتی است دوباره تا سرشت بشری به جوش آمده و بار دیگر بر ارزشهای الهی بیاندیشد.

پیامبران الهی خصوصا رسولانی که رسالت جهانی دارند موهبت های حضرت دوست هستند که بشر را در تاریکی ظلمات دنیوی چراغ راه باشند و مسیر رسیدن به مقامات والای بشری را طی نمایند؛ حضرت مسیح پیامبری است که ندای محبت به هم نوع را سرود و زمزمه رستگاری نمود و پاکی طریق الهی را نمایان ساخت.

اینک که در زادروز مردی بزرگ از تبار نیکان روزگار خود است، افضل آن است که بر حقانیت ادیان خدایی شهادت دهیم و تفکر در آموزه های سراسر یکتا پرستی را پیشه سازیم.

رسول رحمت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم، خاتم انبیاء و ادامه و اکمال مسیر پیامبران قبل از خود، پیروان راستین را به احترام بر فرستادگان الهی سفارش و برادری بر پایه عقل را خواستار شده اند.

اینجانب به نوبه خود و به نیابت از هم استانی های مسلمان خود، میلاد حضرت عیسی بن مریم و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفته و روزهای سرشار از نیکی و خوشبختی را بر شما از درگاه احدیت خواستارم.

والسلام علی عباد الله الصالحین

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه

 

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=275787

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه