پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در مقابل گرانی حامل های سوخت سکوت نخواهد کرد و اینطور نیست که نسبت به این موضوع سکوت کنیم و عکس العملی نداشته باشیم.

سید تقی کبیری در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به طرح افزایش قیمت حامل‌های انرژی، اظهار داشت: این پیشنهادی که از سوی دولت ارائه داده‌شده، سبب می‌شود که افراد کم‌درآمد آسیب ببینند.

وی، افزود: اگر قیمت حامل‌های انرژی افزایش یابد و این افزایش سبب شود که فضای اقتصادی به هم بخورد و گرانی در جامعه حاکم شود، مجلس در مقابل این امر برنامه خواهد داشت و اجازه نمی‌دهد تا گرانی در جامعه اتفاق بیفتد.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید مشخص شود که درآمد حاصل از افزایش انرژی حامل‌های انرژی به کدام طرف می‌رود و در کجا مصرف می‌شود، بنابراین مجلس در مقابل این نکته حساس است.

کبیری، افزود: یقیناً اگر این افزایش حامل‌های انرژی آثار اجتماعی بدی داشته باشد و گرانی در جامعه حاکم شود و اقشار آسیب‌پذیر دچار مشکل شوند، مجلس واکنش مناسب نشان خواهد داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: مجلس در مقابل گرانی حامل‌های سوخت سکوت نخواهد کرد و این‌طور نیست که نسبت به این موضوع سکوت کنیم و عکس‌العملی نداشته باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=275683

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه