پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت: مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی با درایت و هوشمندی رهبر معظم انقلاب فتنه ۸۸ را خنثی کردند.

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به خنثی کردن توطئه های دشمنان خارجی در فتنه ۸۸ که ابتدا به عنوان دعوای انتخاباتی مطرح شد ولی بعدا تبدیل به فتنه و پرده دری و حرمت شکنی شد، اظهار داشت: هر نوع آشوب اجتماعی، هر نوع حرکت و هر نوع تحرکات اجتماعی و سیاسی که در داخل کشور طرح و سخن دشمنان قسم خورده اسلام گفته شود و انجام شود محکوم به فناست.

وی، با اشاره به حرمت شکنی در عاشورای حسینی و پرده دری های انجام شده نسبت به مقدسات اسلامی، افزود: اگر اجازه ندهیم سخن دشمن با زبان هموطنان در داخل گفته شود، موجب دلگرمی است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: زمانی که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از بروز این چنین اتفاقی در ایران اسلامی استقبال کردند و معلوم شد که فتنه مورد خوشایند آنان بوده، باید از حکم به فنا داشتن آن اطمینان یابیم.

وی، تاکید کرد: مردم بصیر ایران فتنه را به صورت کاملا خودجوش خنثی کرده و با حضور در راهپیمایی ۹ دی که به صورت خودجوش در محکوم کردن این فتنه بود توطئه های دشمنان را نابود کردند.

برزگر کلشانی، گفت: مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی با درایت و هوشمندی رهبر معظم انقلاب فتنه ۸۸ را خنثی کردند و رهبر معظم انقلاب اسلامی که فردی آگاه، فرزانه، مطلع و هوشمند است تمام فتنه هایی که از سوی غرب و دشمنان و وابسته های داخلی آنان بود را مدیریت کردند.

وی، با تقدیر از آگاهی و بصیرت به موقع مردم ایران اسلامی، ادامه داد: از مردم تشکر می کنیم چراکه در کنار رهبر آگاه و هوشمند، مردمی حکیم و بصیر داریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: حضرت علی(ع) در زمان خود در اوج درایت و آگاهی بود اما مردم زمان ایشان غافل بودند و بصیرت نداشتند و امام خود را تنها گذاشتند، اما در دوران امروزی هم شاهد حضور رهبری حکیم و فرزانه در راس امور هستیم و هم مردم بصیر و همراه و همگام با رهبری داریم که این امر باعث پیشرفت می شود.

وی، تصریح کرد: مردم در ۹ دی جواب دشمنان داخلی و خارجی را دادند و حماسه بزرگی در راهپیمایی ۹ دی خلق کردند که نباید از اذهان فراموش شود.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=275524

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه