پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دعوای انتخاباتی ۸۸ از حالت سیاسی خود خارج و به یک فتنه تبدیل شده بود که منجر به راهپیمایی گسترده در ۹ دی شد.

سید هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: برخی از افراد که دعوای انتخاباتی را از حالت سیاسی خارج و به فتنه تبدیل کردند، موجب مکدر شدن خاطر همه ملت مسلمان ایران شدند.

وی، افزود: حرمت امام حسین(ع) اوج خط قرمز ملت ایران اسلامی بوده و مردم توان حرمت شکنی و پرده دری در این مورد را ندارند که منجر به راهپیمایی گسترده و خودجوش مردمی در ۹ دی ۸۸ شد، چرا که این مورد از حالت سیاسی خارج و به یک فتنه تبدیل شده بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر آسیب هایی که فتنه ۸۸ به ملت ایران زد، گفت: حرمت شکنی های دینی که نسبت به مقدسات اسلامی و خط قرمزها انجام شد از جمله جدی ترین آسیب هایی بود که فتنه به ملت ایران زد.

وی، اضافه کرد: در مورد حوادث سال ۸۸ قبلا همین‌ها را گفته‌ام و بار دیگر نیز تاکید می‌کنم؛ از کسانی که در کشور آشوب ایجاد کنند یا از این آشوب‌ها و اغتشاشات حمایت کنند به هیچ وجه حمایت نخواهم کرد.

بهادری، با اشاره به ضرورت مقابله با هجمه های دشمنان در برابر توطئه های دشمن که در فضای سیاسی و فضای مجازی صورت می گیرد، گفت: هر ایرانی وطن پرستی که به میهن خود علاقه دارد وظیفه دارد در برابر یاوه گویی های دشمنان و توطئه های آنان ایتادگی و مقابله داشته باشد.

وی، در ادامه سخنان خود با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در مورد اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، تاکید کرد: انعکاس سخنان رئیس جمهور آمریکا موجب اتحاد هرچه بیشتر مسلمانان در سراسر جهان شد. دشمنان باید بدانند قدس متعلق به اسلام است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در ادامه اضافه کرد: مسلمانان می دانند قضیه اسرائیل اختلاف بین گروهی از مسلمانان با اسرائیل نیست مسئله اصلی فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است و ما باید در برابر این شیطنت ها و توطئه ها متحد باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=275486

اخبار مرتبط

نظرات

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه