پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

قاضی پور:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خواستار تدوین و ارائه لایحه بودجه ۹۷ از سوی دولت به صورت واقع بینانه و عملیاتی شد.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با تاکید بر اینکه لایحه بودجه سال ۹۷ دولت به واقعیات نزدیک باشد گفت: درخواست مجلس از دولت این است که لایحه بودجه سال ۹۷ را در شرایطی واقع‌بینانه و عملیاتی تصویب کند.

وی، یکی دیگر از مشکلات لوایح سالانه بودجه را نداشتن تناسب بین بودجه‌های عمرانی و جاری عنوان کرد و افزود: از دولت و به خصوص سازمان برنامه و بودجه که متولی اصلی تدوین بودجه‌های سالانه است، می‌خواهیم که بودجه سال آینده را در شرایطی تنظیم کند تا هم فکری برای اتمام طرح‌های نیمه‌تمام و هم چاره‌ای برای تخصیص اعتبار طرح‌های عمرانی اندیشیده شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، در ادامه بیان داشت: دولت در ابتدا به محاسبه درآمد ها جاری خود پرداخته و سپس به تناسب آن اقدام به ارائه بودجه کند تا این امر از واقعی ترین حالت خود برخوردار بوده و از وجود اوراق مشارکت در بودجه جلوگیری شود.

قاضی پور، تاکید کرد: هر تسهیلی ابتدا باید درآمد متوازن خود را داشته باشد و این بودجه تنها مختص افراد مرفه جامعه نباشد بلکه تمام اقشار عمومی جامعه بالاخص کارگران، کشاورزان و مسکن داران لحاظ شوند.

وی، در خصوص نیازمندی های آذربایجان غربی در خصوص تخصیص بودجه اذعان داشت: آذربایجان غربی نیازمند بودجه های زیرساختی است که به قطعی ترین شکل وارد عرصه عمل شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=274669

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه