پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام بیست نهمین جشنواره «امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید سال ۱۳۹۶» در آذربایجان غربی با محوریت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال آغاز شد.

رضا نقی زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به آغاز ثبت نام این جشنواره اظهار داشت: ثبت نام از کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه آذربایجان غربی در بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۲۵ آذر تا ۲۵ دی ماه سال جاری انجام می شود.

وی، افزود: جشنواره امتنان استان در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار از طریق معاونت اجتماعی و فرهنگی و دفتر اداره کل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در استان ها از طریق معاونت اجتماعی ادارات کل برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، شناسایی و معرفی کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد و گفت: در این راستا کارفرمایان، تعاونگران، واحدهای تولیدی صنعتی، کشاورزی، خدماتی و… می توانند برای ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه خود از طریق سامانه ملی جشنواره به آدرس http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی، با اشاره به برگزاری این جشنواره در دو مرحله استانی و ملی یادآور شد: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید آذربایجان غربی در دهه فجر و در سطح ملی در ۱۱ اردیبهشت سال آینده همزمان با روز جهانی کار و کارگر در تهران برگزار می شود.

نقی زاده، افزود: در جریان برگزاری این جشنواره از سه کارگر نمونه، سه  گروه کار نمونه، سه واحد نمونه کارگری در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات بصورت استانی تجلیل به عمل آمده و نفرات برتر استانی به جشنواره ملی معرفی می شوند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با اشاره به معیار انتخاب کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در مرحله استانی گفت: اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت پذیری، نظم و انضباط از جمله معیارها ست که در سالهای گذشته در برخی از بخش ها نفرات برتر کشوری از آذربایجان غربی بودند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=274677

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه