پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: متاسفانه دولت موارد بسیاری را در بودجه کم اهمیت می داند و هر سال نمایندگان مواردی را به بودجه اضافه می کنند ولی چون دولت به آن ها اعتقادی ندارد تا کنون آن ها را اجرایی نکرده است.

به گزارش اروم نیوز، با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۷ در ۱۹ آذر ماه به مجلس ارائه می شود، به بیان اولویت ها و درخواست های کمیسیون صنایع و معادن مجلس از این بودجه پرداخت و عنوان کرد: انتظار ما از بودجه ۹۷،ممنوع کردن واردات جهت رونق تولید داخلی است.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطر نشان کرد: متاسفانه دولت موارد بسیاری را در بودجه کم اهمیت می داند و هر سال نمایندگان مواردی را به بودجه اضافه می کنند ولی چون دولت به آن ها اعتقادی ندارد تا کنون آن ها را اجرایی نکرده است.

 

قاضی پور تصریح کرد: انتظار ما از دولت این است که قانون هدفمند کردن یارانه ها عملیاتی شود و از پولی که می گیرند سهم صنعت را بدهند و هم چنین طبق برنامه ششم توسعه ،برنامه مقررات مالی و قانون رفع موانع تولید پول های معادن در زیر ساخت های معادن هزینه شود.

وی ادامه داد: در بودجه ۹۷، باید خام فروشی ممنوع و تشویق صادرات عملیاتی شود،تولید داخلی در اولویت اول قرار گیرد یعنی صنایع پایین دستی تشویق شوند و هر کس در صنایع و در جهت تولید داخلی سرمایه گذاری کند مالیات کمتری دهد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: دولت باید به بخش صنعت و معدن توجه خاصی کند و معادن را توسعه دهد، افزایش حقوق کارگران و معیشت کشاورزان، احداث خانه های کشاورزی و روستایی و خرید تضمینی از آن ها اولویت هایی است که انتظار داریم رئیس جمهور در بودجه ۹۷ به آن ها توجه کند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=274592

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه