پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی:

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی از آغاز واگذاری زمین در ناحیه صنعتی شهید بروجردی خلیفه لو خبر داد.

به گزارش اروم‌نیوز، احسان جوی با بیان اینکه ناحیه صنعتی خلیفه لو در سال۱۳۸۸ مصوب شده است،  اظهار داشت ؛ زیرساختهای  این ناحیه صنعتی پس از پیگیریهای لازم با رفع موانع و مشکلات آماده شده است و آمادگی واگذاری به صنعتگران و تولیدکنندگان می باشد.

وی با اشاره به اینکه امکان واگذاری زمین در شهرک صنعتی نقده و ناحیه صنعتی راهدانه شهرستان نقده بدلیل اتمام زمین صنعتی میسر نبود ، تصریح کرد: آماده سازی و واگذاری زمین در ناحیه صنعتی خلیفه لو از برنامه های اولویت دار شرکت قرار گرفت و هم اکنون امکان میزبانی و حضور سرمایه گذاران ، کارآفرینان و صنعتگران در این ناحیه صنعتی مهیا شده است.

جوی با بیان اینکه مساحت این ناحیه صنعتی بالغ بر ۵۰ هکتار می باشد، افزود: فاز اول عملیاتی آن در ۲۶ هکتار آماده  شده است و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در ادامه اظهار امیدواری کرد؛ با آغاز عملیات واگذاری در این ناحیه صنعتی و فراهم شدن امکان پاسخگویی به درخواستهای متقاضیان سرمایه گذاری در بخش صنعت به جهت تامین زمین و با اشاره به شرایط ویژه ناحیه صنعتی خلیفه لو و نزدیکی این  ناحیه صنعتی به شاه راه اصلی استان و راه آهن، شاهد شکل گیری از سرمایه گذاریهای جدید و ایجاد اشتغال پایدار در حوزه صنعت در این شهرستان باشیم.

 

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=274416

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه