پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

بازی تیم های والیبال شهرداری ارومیه و پیکان تهران در ست پنجم با توجه به حواشی بازی ناتمام ماند.

به گزارش اروم نیوز، هفته دهم رقابتهای لیگ برتر والیبال مردان یادواره شهید مدافع حرم محسن حججی عصر روز گذشته با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای تهران، ارومیه، اردکان، آمل و گنبد دنبال شد.

در پنجاه و نهمین دیدار لیگ برتر، ۲ تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران در سالن ۶ هزاری نفری غدیر ارومیه مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان به دلیل برگشت رای داور این دیدار نا تمام ماند.

شاگردان ساسان خداپرست ست های اول و سوم این دیدار را با نتایج ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۵ بر ۲۱ از آن خود کردند و ستهای دوم و چهارم این دیدار را با نتایج ۲۵ بر ۲۳ , ۲۵ بر ۱۹ به حریف تهرانی خود واگذار کردند.

در ست پنجم این دیدار در حالی که دو تیم پایاپای هم پیش می رفتند، در امتیاز ۹ بر ۷، داور با گرفتن خطای ارنج از تیم پیکان، امتیاز هشتم را به سود تیم ارومیه اعلام کرد.

با اعتراض سعید معروف و بعد از توقف چند دقیقه ای بازی، داور از رای خود برگشت که این امر با اعتراض تیم شهرداری ارومیه همراه شد و در نهایت بازی ناتمام ماند.

اصغر کاظمی و محمدرضا آقایی، به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم این دیدار و خلیل یگانه‌مجد و محمد حسن خوشدل به عنوان ناظر سازمان و ناظر کمیته داوری از سوی سازمان لیگ برای این دیدار حساس انتخاب شده بودند.

گفتنی است تیم شهرداری ارومیه در هفته پایانی نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر والیبال مردان، روز چهارشنبه پانزدهم آذرماه در تهران به مصاف تیم سایپا خواهد رفت.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=274062

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

ویژه نامه