پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: امروز آمریکا به‌دنبال تربیت گروه‌های تروریستی و تکفیری در دنیا است.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرائی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران موجب شکسته‌شدن هیمنه اسکتبار جهانی شده و به همین دلیل هرروز شاهد بیشتر شدن کینه و دشمنی آن‌ها با این انقلاب هستیم.

وی، افزود: طلوع بسیج و شکل‌گیری دفاع‌مقدس ۲ دلیل موفقیت و سربلندی همیشگی مردم ایران اسلامی در جهان است و باید به این ۲ مورد بیش از پیش توجه شود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: اقدام امام(ره) در تشکیل بسیج مستضعفین موجب امیدواری مردم ایران اسلامی و مستضعفین در سراسر عالم شد و امروز نیز شاهد هستیم که اقدامات بسیجی‌وار رزمندگان همین حس و حال را در میان آزادی‌خواهان جهان ندا می‌زند.

وی، اقدام برخی در داخل کشور برای همراهی با نظام سلطه را نادرست دانست و افزود: در حالی‌که امام(ره) و رهبر انقلاب اسلامی در سخنان و منش خود همیشه بر این امر تاکید دارند که نظام سلطه هرگز با نظام اسلامی همراهی نمی‌کند، متاسفانه شاهد برخی نداها از داخل نظام‌اسلامی هستیم که خواهان ارتباط با نظام سلطه هستند، این افراد باید بدانند که تقوای الهی در مقابله و پیروزی بر داعش حرف اول را می‌زد نه ارتباط با سلطه‌گران!

حجت‌الاسلام نجفقلی‌زاده سرائی، ادامه داد: شکست داعش باعث شد تا هیمنه آمریکا بشکند و به همین دلیل در روزهای اخیر شاهد برخی تحرکات ضد‌ایرانی و ضداسلامی توسط آمریکایی‌ها هستیم.

وی، همچنین با اشاره به هفته بسیج و اهمیت این هفته، ابراز داشت: بسیج ثمره تفکر انقلابی و الهی امام‌(ره) است و امروز نیز رهبر انقلاب با تاسی از همان تفکر مسیر را ادامه می‌دهند، بنابراین باید نمونه‌ترین افراد از بسیجیان باشند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، در پایان سخنان خود، ضمن تتاکید بر لزوم بیداری و بصیرت مردم در برابر تحرکات دشمن، گفت: هر تحرکی از سوی دشمن توسط بسیجیان و رزمندگان پاسخ داده می‌شود ولی در عرصه‌های نرم باید بصیرت و هشیاری مردم از اقشار مختلف بیش از پیش مورد توجه باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=273580

اخبار مرتبط

نظرات

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه