پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه امروز بسیجیان پرچمداران حق و عدالت هستند، گفت: پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در براب داعش و تکفیری‌ها با تدابیر رهبری و مقاومت بسیجی‌وار رزمندگان اسلام محقق شد.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان سپاه، مسئولین اقشار مختلف بسیج و جمعی از بسیجیان آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته بسیج، اظهار داشت: نبوغ امام خمینی(ره) در تشکیل بسیج مستضعفین نشات گرفته از ارتباط عمیق ایشان با مبانی الهی و اسلامی بود.

وی، افزود: اگر بیانات رهبری در دیدار بسیجیان و به‌خصوص بایدها و نبایدهای مطرح شده از سوی ایشان در بدنه بسیج و منش زندگانی بسیجیان جاری شود قطعا این امر باعث القای موارد به مدیران و مسئولین شده و در نتیجه پیشرفت مورد رضایت رهبری حاصل می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، در ادامه خاطرنشان کرد: پیشرفت در عرصه علمی و دیگر زمینه‌ها نیازمند توجه به اتحاد و انسجام و نیز تاسی به بایدها و نبایدهای مطرح شده از سوی رهبری است که باید از سوی تمام اقشار به‌خصوص بسیجیان رعایت شود.

وی، ابراز داشت: اکنون در برابر نظام استعمار جهانی هستیم که حق و باطل بوده و تا آخر نیز خواهد بود، این رویارویی از ابتدای خلقت بوده و خواهد بود.

حجت‌‌الاسلام قریشی، تصریح کرد: در هیچ برهه زمانی امکان سازش حق و باطل نبوده و باید یک سمت تسلیم طرف دیگر شود. برخی فکر می‌کنند که دشمن نیستند و با آمریکا و استکبار دست در دست باشند که ممکن نیست.

وی، تاکید کرد: یا باید در برابر استکبار تقابل کنیم یا اینکه برای همراهی با استکبار و آمریکا دین خود را کنار گذاشته و سراغ آن‌ها برویم.

امام‌جمعه ارومیه، پیگیری امورات در راستای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی را جزو اصلی‌ترین دغدغه‌های امروز بسیجیان عنوان کرد و گفت: باید در این مسیر سستی و تنبلی را کنار گذاریم. رسیدن به حق بدون داشتن جدیت در عمل میسر نمی‌شود و در زندگی هم باید این چنین باشیم.

وی، اذعان داشت: امروز پرچم حق در دستان بسیجیان است و هدایت‌های رهبر انقلاب باعث سرعت عمل در رسیدن به اهداف ترسیم‌شده می‌شود، همانطور که در موضوع پیروزی‌های اخیر نیز شاهد این امر بودیم.

حجت‌الاسلام قریشی، با بیان نکاتی از نهج‌البلاغه در خصوص اهمیت کار و تلاش و نیز جدیت در پیگیری امورات، گفت: مسلمان برای رسیدن به اهداف انقلاب خود باید علاوه بر استواری و استحکام در برابر مشکلات، ثابت قدم و بدون هیچ‌گونه سستی عمل کند و نتیجه نهایی را در نظر داشته باشد.

وی، در بخش پایانی سخنان خود، ضمن تقدیر از رزمندگان  جبهه مقاومت به‌دلیل دستیابی به پیروزی‌های شیرین در برابر کفر و نفاق، بیان داشت: قطعا نابودی داعش و تکفیری‌ها با تدابیر هوشمندانه رهبر انقلاب اسلامی و نیز مقاومت بسیجی‌وار رزمندگان جبهه مقاومت بود که امروز شاهد شادی مردم در کشورهای مختلف هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=273545

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه