پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

صبح امروز:

جشنواره شعر ولایت به زبان ترکی آذری با حضور مسئولین و شعرای استانی در صبح امروز در ارومیه برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدباقر کریمی در جشنواره شعر ولایت به زبان ترکی آذری که با حضور مسئولین و شعرای استانی در ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: جلسات شعری که برگزار می شود سراسر عشق است و اجباری در آن نیست و کسی برای ما اجبار نمی کند تا چنین برنامه هایی را برگزار کنیم. در استان های هم جوار محافل شعر برگزار می شود ولی در این حد نبوده است.

وی افزود: از سال آینده برنامه ریزی می شود تا بدون در نظر گرفتن محدودیت ها از تمامی گویش های مختلفی که در استان وجود دارد شاهد ارسال آثار و شرکت در این جشنواره باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، تصریح کرد: امسال شاهد برگزاری ششمین دوره این جشنواره هستیم که استقبال از آن چشمگیر و قابل توجه است.

وی، افزود: ۳۴۲ اثربه جشنواره شعر ولایت ارسال شده که از بخش های مختلفی  تشکیل شده و شامل سروده ها در حق مقام معظم رهبری بوده و بخشی دیگر در مورد دفاع مقدس و نماز، ایثار و شهادت است.

کریمی، بیان کرد: ما امروز قدرت وصلابت نظام و انقلاب را از برکت رهبر منعظم انقلاب اسلامی داریم و اگر کشورمان در دنیا حرفی داشته باشد از ساحت رهبری است و مردم نیز گوش به فرمان رهبری و برای جانفشانی آماده هستند.

وی، افزود: دشمنان توطئه علیه تضعیف سپاه و نظام برآمدند ولی مردم نشان دادنددر زیر سایه رهبری از انقلاب و ارزش های خود دفاع می کنند و پای انقلاب هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در پایان عنوان کرد:در موضوع جسارت ترامپ به سپاه پاسداران تمام هنرمندان همگام با رهبری و مردم در کنار این نیرو بودند و گوش به فرمان رهبر در خط ولایت گام برداشتند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272994

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه