پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از مصالحه ۸۳ درصدی پرونده های ارجاعی قضائی در ۶ ماهه اول سال جاری به مرکز مشاوره آرامش و دواير مشاوره و مددكاری مستقر در كلانتری های این استان خبر داد.

سرهنگ اسدالله مالکی در گفت و گو با اروم نیوز، گفت: مراكز مشاوره و مددكاري با هدف ايجاد رابطه نزديك و صميمي بين پليس و مردم، شناسايی ريشه ها و زمينه رفتارهاي ناهنجار و بزهكاري ها، تلاش برای از بين بردن بسترهاي بروز معضلات اجتماعي و پيشگيری از آسيب های اجتماعی، آگاهسازی جامعه به منظور افزايش توانايي هاي مقابله اي و ايجاد فرهنگ مشاوره در بحران هاي زندگي راه اندازي شده است.

این مقام انتظامی افزود: بهترين راه ايجاد تعامل مثبت و پايدار با مراجعان، جلب اعتماد و برقراري يك رابطه منطقی بر اساس همدلی و همنوايی با آنان است.

وي با اشاره به مصالحه ۸۳ درصدي پرونده ها، تصريح کرد: در ۶ ماهه اول سال جاري جمعا ۱۱ هزار و ۷۴۶ نفر به مرکز مشاوره آرامش و دواير مشاوره و مددکاري در کلانتري ها مراجعه و از خدمات مشاوره اي و مددکاري اين مراکز استفاده کردند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان آذربایجان غربی با بيان اينکه دواير مشاوره و مددكاري كلانتري هاي استان آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره اي براي شهروندان هستند، خاطرنشان کرد: شهروندان مي توانند با مراجعه به مرکز مشاوره و واحدهاي مددکاري کلانتري ها در زمينه مسائل تربیتی – تحصيلي- ازدواج – خانوادگی- مددکاری و انتظامی، به طور رايگان و به صورت حضوري و تلفني خدمات دريافت کنند.

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272902

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه