پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء:

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی از تجدید میثاق۸۰هزار دانش آموز با شهدا در یادمان های شمالغرب کشورخبر داد.

حسنعلی چراغی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: اردوهای راهیان نور دانش آموزی شمالغرب از ۲۰ مهر آغاز شده و تا پایان ماه ادامه دارد.

وی، افزود: پیش بینی می شود ۸۰ هزار دانش آموز از یادمان ها و مناطق جنگی آذربایجان غربی بازدید کنند که این دانش آموزان به تعداد ۳۰ هزار نفر از آذربایجان غربی، ۳۰ هزار نفر از آذربایجان شرقی و ۲۰ هزار نفر از اردبیل خواهند بود.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی، تصریح کرد: این دانش آموزان از یادمان های شهدای تمرچین، شهید ناصر کاظمی پیرانشهر، شهید محمد بروجردی، شهید امینی مهاباد، شهدای گمنام و شهید باکری ارومیهبازدید خواهند کرد.

چراغی، اظهار داشت: دنش آموزان پس از بازگشت از یادمان های شهدا در محل پادگان شهید باکری ارومیه به تماشای نمایش رزمی، فرهنگی و بصیرتی علمداران ولایت که گوشه ای رشادت های شهدا در مناطق شمالغرب به تصویر کشیده شده می پردازند.

وی، تاکید کرد: این نمایش هر شب پذیرای ۳ هزار الی ۵ هزار نفر از دانش آموزان است.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی، با اشاره به استقرار کاروان های دانش آموزی گفت: اردوگاه های شهید امینی، معلم و شهید باکری پذیرای استقرار شبانه دانش آموزان می باشد.

انتهای پیام

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272884

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه