پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول کمیته فرهنگ و آموزش کنگره ملی 12 هزارشهید آذربایجان غربی خبرداد:

مسئول کمیته فرهنگ و آموزش کنگره ملی بزرگداشت ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی از برگزاری اجلاسیه ویژه کمیته فرهنگ و آموزش در قالب برنامه‌های این کنگره خبرداد.

فریدون سیدمصطفوی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: اجلاس ویژه کمیته فرهنگ و آموزش با هدف تکریم از مقام والای شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی ۴ آذرماه برگزار می‌شود.

وی، با بیان اینکه شهدا همواره به‌عنوان چراغ هدایت و سرمایه‌های معنوی و ماندگار کاروان انسانیت می‌درخشند، اضافه کرد: زندگی روزمره و دغدغه‌های جاری زمینه فراموشی آرمان‌ها و اهداف شهدا را موجب شده و گرد و غبار غفلت و فراموشی را در دل‌ها می‌نشاند، اما از آنجایی که ما برای حرکت و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی نیازمند انرژی و حمایت معنوی و جهت‌گیری اصولی هستیم، می‌طلبد که همیشه به یاد شهدای عزیزمان باشیم و از نفس‌ها و نگاه‌ها و سفارشات آن‌ها الهام بگیریم.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش آذربایجان غربی و مسئول کمیته فرهنگ و آموزش کنگره ملی بزرگداشت ۱۲ هزار شهید استان، با تاکید بر اینکه نکوداشت یاد و نام شهدا در واقع استمرار راه و اهداف شهداست، افزود: برگزاری کنگره‌ها، همایش‌ها و اجلاس بستر مناسبی است برای ترویج روحیه فداکاری و ایثار، تکریم تلاش‌ها و زحمات آن‌هایی که در راه سربلندی ایران عزیز، گرامی‌ترین سرمایه وجودی خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم حضرت دوست کردند.

وی، خاطرنشان کرد: علاوه بر اجلاس مرکزی فرهنگ و آموزش که ۴ آذرماه در ارومیه برگزار می‌شود، ۱۵اجلاس نکوداشت شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی نیز در مناطق و شهرستان‌های استان در طول مهر و آبان برگزار شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272796

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه