پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

بزودی؛

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از حل نهایی موضوع طرح جامع شهر ارومیه و الحاق مناطق حاشیه‌نشین به محدوده شهر در آینده نزدیک خبر داد.

 

به گزارش اروم نیوز، روح‌الله حضرت‌پور شامگاه گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح پرونده طرح جامع شهر ارومیه در نخستین جلسه شورای عالی شهرسازی، اظهار داشت: موضوع طرح جامع شهر ارومیه و الحاق مناطق حاشیه‌نشین به محدوده شهر حل می‌شود.

وی افزود: بعد از تلاش‌های یک ساله و تقابل با مخالفان موضوع الحاق چه در تهران و چه در ارومیه، همزمان با سفر چندی پیش رییس مجلس شورای اسلامی به ارومیه، وی به طور کامل در جریان اهمیت این موضوع قرار گرفت و همان روز با وزیر راه و شهرسازی گفت و گو کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: به صورت رسمی نیز پس از سفر ارومیه، ریاست مجلس در پاسخ به نامه این‌جانب از وزیر راه و شهرسازی خواست که نسبت به موضوع طرح جامع ارومیه نگاه مثبتی داشته باشد.

حضرت‌پور، خاطرنشان کرد: همچنین در دیدارهای جداگانه با وزیر راه و شهرسازی و همچنین معاون شهرسازی وی، همگی قول مساعد خود را برای حل این مشکل بزرگ اعلام کردند.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت، تاکید کرد: به امید خداوند متعال در روزهای آتی با توجه به اقدامات انجام گرفته، موضوع مهم الحاق مناطق حاشیه ارومیه به محدوده شهر حل و فصل و ما شرمنده مردم نخواهیم شد.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272838

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه