پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرماندار مهاباد:

فرماندار مهاباد کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی را یک حرکت ماندگار و مقدس توصیف کرد و افزود: برگزاری چنین برنامه هایی دارای اثرات بسیار زیاد و در برگیرنده پیام های تاثیر گذار و روشنی است.

به گزارش اروم نیوز، فرماندار مهاباد ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان کنگره ملی ۱۲ هزار شهید استان آذربایجان غربی این رویداد عظیم فرهنگی را یک حرکت ماندار و مقدس توصیف کرد و افزود: برگزاری چنین برنامه هایی دارای اثرات بسیار زیاد و در برگیرنده پیامهای تاثیر گذار و روشنی است.

شجاعی با بیان اینکه چنین رویدادهای فرهنگی سبب تزریق روحیه خودباوری بین دوستداران اسلام و انقلاب می شود و دوست و دشمن در می یابند که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ایران همچنان جاری و ساری است و شهدا در بین مردم دارای همان اجر و قربی هستند که خداوند متعال وعده داده است.

وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه پیشمرگان مسلمان کُرد که روز ۱۰ آبان ماه جاری به میزبانی مهاباد برگزار شد نیز گفت: شهدای پیشمرگ مسلمان کُرد اسوه های بصیرت و استقامت هستند و برگزاری سادواره هایی از این دست موجبات تقویت مضاعف خانواده این عزیزان را در پی خواهد داشت.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه مهاباد به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و حفظ و بقای آن را نتیجه مشارکت همه اقوام و مذاهب ایراین عنوان کرد و افزود: در استان آذربایجان غربی به واسطه شرایط خاص آن که به استان رنگین کمان اقوام و مذاهب شهرت یافته است برگزاری چنین برنامه هایی بسیار ضروری و قابل تقدیر هستند.

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272862

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه