پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، تشکیل گروه های تکفیری را برنامه دشمن برای مقابله با اتحاد مسلمانان دانست و گفت: اینکه دشمن به دنبال شهید کردن رزمندگان ما باشد قطعا موجب عزم بیشتر مردم برای رسیدن به اهداف نظام اسلامی می شود.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه، با اشاره به ایام اربعین حسینی و عظمت پیاده روی اربعین، اظهار داشت: پیاده روی اربعین و اتحاد مسلمانان در این ایام نشان دهنده شکست پروژه های دشمن در مقابله با اشاعه فرهنگ اسلامی است.
وی، افزود: دشمن با تشکیل گروههای تکفیری و ترویستی به دنبال کاستن از اتحاد مسلمانان و جلوگیری از اشاعه اسلام در جهان بودند، اما امروز خوشبختانه شاهد اتحاد مسلمین در سایه همین فعالیت تکفیری ها هستیم.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، حضور ۳۰ میلیونی در پیاده روی اربعین را نشانه هماهنگی مسلمانان و عزم آنها برای فرو ریختن کاخ تکفیری ها و دشمنان دانست.
وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به فعالیت گروهک های معاند در مرزها نیز عنوان کرد: اینکه گاهی اوقات شاهد برخی اقدامات کور تکفیری ها و به شهادت رساندن رزمندگان باشیم، قطعا با هدف ایجاد فاصله میان مردم است.
وی، تاکید کرد: قطعا این فعالیت ها و اقدامات خرابکارانه نمی توانند خللی در عزم و اراده مردم وارد کرده و مقاوم تر از قبل حرکت خواهند کرد.
حجت الاسلام قریشی، در مورد لزوم کمک به مردم مظلوم یمن نیز گفت: خشونت و ناجوانمردی در یمن به اوج خود رسیده و مقابله با این امر نیازمند توجه مسلمانان و به خصوص مسئولان است.
وی، در پایان با اشاره به برخی تخلفات در تولبد و توزیع مواد غذایی، بیان داشت: گاهی اوقات برخی مواد غیرمجاز و بیماری زا به مواد غذایی اضافه می شود که این باعث عقوبت الهی خواهد شد بنابرابن باید دست اندرکاران به این موارد دقت کافی داشته باشند.
انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها:
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272785

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه