پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

زائران ترکیه ای اباعبدالله(ع):

زائران حسینی کشورهای همسایه آذربایجان غربی از مرز بازرگان برای زیارت عتبات عالیات وارد ایران شدند و امام حسین (ع) و خاندان ایشان را مکتب عشق عنوان کردند.

به گزارش اروم نیوز، جمعی از زائران عتبات عالیات به عشق اباعبدالله الحسین(ع) در گفت و گو با اروم نیوز از عشق وافر خود به خاندان ثارالله سخن گفتند.

علی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: از کشور ترکیه آمدیم و به عشق زیارت حسین(ع) پا در این مسیر نهاده و رنج سفر را بر دوش کشیدیم.

وی در پاسخ نحوه برخورد و پذرایی ایرانیان از زوار خارجی گفت: خدا از شما راضی باشد با این تمهیدات عالی و خوب، ما عاشق امام حسین(ع)، عاشق رهبر انقلاب، عاشق اسلام هستیم و جان و مال و اولاد و خانواده خود را فدای اهل بیت(ع) می کنیم.

زینب مروه نیز در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، افزود: برای زیارت امام حسین می رویم معنویات  و رنج بی مثال حضرت زینب(س) در کربلا فراموش ناشدنی است، امام حسین مکتب عشق است او یک فلسفه است برای بقای اسلام و مصیبت های آن حضرت در کربلا فراموش نشدنی است.

یکی دیگر از زوار حسینی در پاسخ به علت سفر معنوی خود گفت: در آموخته های من سید علی خامنه ای رهبر گرانقدرمان از فرزندان حسین(ع) است خداوند عمر طولانی به ایشان عطا کند، شناخت امام حسین(ع) و یاران او لازم و ضروری است لذا برای لبیک گویی به مولای خود راهی کربلا می شویم.

وی ضمن قدردانی از دولت و ملت ایران در کمک به اعزام زائران به عتبات تاکید کرد: از دولت ایران خیلی ممنون و سپاسگزاریم، خداوند از شما راضی باشد به ما شرف و عزت دادید با اسکان و پذیرایی فوق العاده از ما، خداوند عمر رهبر معظم انقلاب را طولانی و با برکت نماید.

زائران از کشور ترکیه و از طریق مرز بازرگان وارد آذربایجان غربی شده و راهی زیارت اباعبدالله الحسین(ع) می شوند.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272704

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه