پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

در گفتگو با اروم نیوز مطرح شد؛

مدیر عامل سازمان تاکسی رانی شهرداری ارومیه از تجهیز ۲۰۰ تاکسی در ارومیه به سیستم خودپرداز الکترونیک خبر داد.

فخرالدین معصوم‌زاده در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به تجهیز تاکسی‌های شهر ارومیه به سیستم خود‌پرداز الکترونیک، عنوان کرد: رایزنی های لازم با سرمایه گذاران انجام شده و پس از تصویب شورای شهر در ابتدا بر روی ۲۰۰ تاکسی اجرا خواهد شد.

وی، افزود: دستگاه‌های خود‌پرداز الکترونیک، بعد از نصب بر روی تاکسی‌های و با تصویب نرخ کرایه آن‌ها در شورای اسلامی شهر ارومیه فعال خواهند شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه، تصریح کرد: این دستگاه ها برروی تاکسی های خطی،گردشی و تلفی به مرحله اجرا در خواهد امد.

وی، با بیان اینکه علاوه بر سیستم خود‌پرداز الکترونیک تاکسی‌های شهر ارومیه به تاکسی مترمجهز می شوند خاطرنشان کرد: رفع مشکل پول خرد از چرخه پرداخت کرایه، کمک به سلامت و بهداشت تاکسیرانان و مسافران با حذف پول خرد، کاهش زمان پرداخت کرایه، کاهش اختلاف میان تاکسیرانان ومسافر در رابطه با مبلغ کرایه، مدیریت مسیرحرکت، از مزایای استفاده از سیستم هوشمندتاکسی است.

معصوم زاده، در خصوص تهیه کارت های الکترونیکی خاطر نشان کرد: در صدد ایجاد کارت های جهت استفاده در تمام ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس،تاکسی و در آینده ترموا هستیمو در ثورت امکان این پرداخت ها از طریق تلفن همراه نیز قابل اجرا خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه، اظهار داشت: از اواسط آبان ماه فراخوان جهت ثبت نام رانندگان داده می شود و در صورت امکان تمام سرمایه از سوی سرمایه گذار دریافت شده و از رانندگان یا سازمان تاکسیرانی مبلغی اخذ نخواهد شد.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272087

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه