پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

استاندار آذربایجان غربی در پاسخ به سئوالی در خصوص تغییرات احتمالی فرمانداران گفت: بنده تازه به این استان آمده ام، یقینا تغییراتی خواهیم داشت .

به گزارش اروم نیوز، استاندار جدید آذربایجان غربی در اولین سفر استانی اش به شهرستان مهاباد آمد ت هم به عنوان سخنران و هم میهمان ویژه اجلاس پیشمرگان مسلمان کُرد در این شهرستان شرکت کند.

شهریاری در حاشیه این اجلاس در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مکریان در پاسخ به سئوالی در خصوص تغییرات احتمالی در بین فرمانداران این استان گفت: بنده تازه به این استان آمده ام، یقینا تغییراتی خواهیم داشت اما باید طی یکی دو ماه آینده ضمن بررسی عملکرد فرمانداران تصمیمات مقتضی در خصوص ابقا یا تغییر آنها گرفته شود.

این سخنان استاندار آذربایجان غربی در شرایطی عنوان می شود که استاندار پیشین این استان در روزهای پایانی عمر کاری اش فرمانداران پیرانشهر و شوط و سلماس را تنها در فاصله چند روز تغییر داد.

اخبار فراوانی هم پیرامون تغییر فرماندار کنونی بوکان وجود دارد اما این اخبار هنوز در حد شایعه باقی مانده اند. باید ن و شهرمنتظر ماند و دید استاندار تازه کار استان آذربایجان غربی در چینش مهره های مدیریتی استان و شهرستان ها چگونه عمل خواهد کرد.

منبع: مکریان

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272540

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه