پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرماندار ارومیه:

فرماندار ارومیه با اشاره به برخی تحرکات کور تروریست‌ها در نقاط مختلف، گفت: این اقدامات تروریستی هرگز نمی‌تواند خللی در اراده مردم ایران اسلامی وارد کند.

به گزارش اروم‌نیوز، عباس حسن‌خانی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: با توجه به شکست‌های دشمنان در رویارویی مستقیم با مردم، امروز شاهد برخوردهای مختلف از سوی مزدوران و ایادی استکبار هستیم.

وی، افزود: این تحرکات کور هرگز نخواهند توانست به فرجام برسند، چراکه نیروهای مرزی و مردم ایران اسلامی آماده جانفشانی برای دفاع از مرز و بوم هستند.

فرماندار ارومیه، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هرگز در برابر این تهدیدات و تحرکات تسلیم نشده و همچنان با قدرت مسیر خود را ادامه خواهد داد.

وی، حمایت‌های آمریکا از داعش را دلیل برخی تحرکات در منطقه عنوان کرد و گفت: با توجه به شکست قطعی داعش امروز شاهد تحرکات تیم‌های تروریستی هستیم که نشان دهند همچنان سرپا هستند ولی قطعا نمی‌توانند خللی در اراده مردم ایران اسلامی وارد کنند.

حسن‌خانی، تاکید کرد: انتظار داریم در راستای مسئولیت های بین‌المللی، کشورهای همسایه مانع از تحرکات گروهک‌های تروریستی در مرزهای مشترک شوند.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای نظامی ایران اسلامی با اقتدار کامل، امنیت را در تمامی مرزهای کشور حفظ کرده‌اند.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272455

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه