پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

شهردار ارومیه:

شهردار ارومیه گفت: شهادت غیور مردان این مرز و بوم از طریق گروهک های وابسته استکبار جهانی نشان از عمق کینه آنها به جمهوری اسلامی ایران دارد.

به گزارش اروم نیوز، محمد حضرتپور با گرامیداشت روز  ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از مردم برای حضور قدرتمند خود در راهپیمایی امروز ۱۳ آبان تقدیر کرد و اظهار داشت: ملت ایران با دادن پاسخ مناسب به یاوه گوئی های ترامپ علیه ایران و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در راهپیمائی امروز ۱۳ آبان حضور دشمن شکن داشته و قابل تقدیر هستند.

وی، با اعلام تسلیت شهادت مرزبانان غیور شهرستان چالدران به آحاد ملت بزرگ ایران و مردمان غیور آذربایجان و مسئولان نظامی و انتظامی حافظ این مرزبوم، افزود: شهادت مظلومانه ۸ نفر از مرزبانان این مرزو بوم به دست عاملان استکبار جهانی به وقوع پیوسته است، عاملانی که در راس آنها آمریکای جنایتکار است و باید برای تسلی خاطر و اعلام انزجار  از سیاست های استکبار گونه آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه حضور داشته باشیم.

شهردار ارومیه، با تاکید دوباره بر حضور اقشار مختلف در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه،  بیان کرد:  ملت غیور ایران و به ویژه استان آذربایجان غربی در این مقطع حساس تاریخ که دشمنان اسلام می خواهند به هر طریقی امنیت حاکم برای ایران اسلامی را نابود کنند، باید آگاهانه نقشه های شوم آنها را خنثی کنند.

وی، تاکید کرد: بسیاری امنیت حاکم را دوست ندارند و سعی در ناامن جلوه دادن این منطقه و حتی از بین بردن امنیت دارند چرا که دشمن تمام توان خود را بر جدایی جوانان از خط اسلام معطوف کرده است.

حضرتپور، با تاکید بر اینکه باب شهادت در کشور و به ویژه آذربایجان غربی همواره باز است، عنوان کرد: شهادت تنی چند از غیورمردان این مرز و بوم از طریق گروهک های وابسته به استکبار جهانی نشان از عمق کینه این استکبار به ملت ایران دارد.

وی، ادامه داد: علی رغم تمام توطئه های دشمن در طی ۳۸ سال بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر دور نگه داشتن جوانان  از اسلام و تحمیل برخی اصول غیر اخلاقی، کماکان جوانان این مرز و بوم آگاه هستند و  فریب سناریوهای  مختلف استکبار جهانی را نمی خورند.

شهردار ارومیه، با اشاره  به نقش استکبار جهانی در ترویج مواد مخدر سنتی و صنعتی در بطن جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: جوانان ایران اسلامی به دسیسه دشمنان  در ترویج این معظل اجتماعی با هدف نابودی جامعه ایران پی برده است و اکنون شاهد کاهش گرایش جوانان به مواد شوم دخانی هستیم .

وی، با بیان اینکه دشمن در خاورمیانه دلسوز مردم نیست، به دو هدف آمریکا در خاک خاورمیانه اشاره کرد و گفت:  در دست  گرفتن  ارزان منابع  نفتی خاورمیانه و تامین امنیت برای اسرئیل غاصب از عمده این هدف هاست.

به گفته شهردار ارومیه، تمام تلاش استکبار  جهانی در این خلاصه شده است که علاوه بر طرح نقشه های شوم علیه ایران نظام جمهوری اسلامی ایران را نیز در چشم سایر نظام ها بد جلوه دهد و اما آمریکا این را بداند که این خیالات واهی است و ملت همیشه حاضر در صحنه، پاسخ یاوه گویی آنها را همواره خواهد داد.

وی، افزود: حضور ملت ایران در تمام صحنه های تاریخ ساز همچون راهپیمایی ۱۳ آبان بعد از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران  نشان از شکست سیاست های آمریکا در بین مردم ایران دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272422

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه