پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت:

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۳ آبان واقعه ای عظیم و پایه و اساس فرهنگ انقلاب است.

عین الله شریف پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به مناسبت های روز ۱۳ آبان اظهار داشت: ۱۳آبان روز دانش آموز،روز مبارزه، روز فرار ظالم از عرصه مملکت ایران و مبارزه با سرکرده آمریکای جنایتکار است.

وی، ۱۳آبان را روز اعلام انزجار و نفرت از استکبار جهانی توسط ملت ایران قلمداد کردو افزود: پس از فرو پاشی شوروی استکبار در صدد برقراری حکومت امپراطوری خود در دنیا برآمد اما غافل از اینکه مردم از استکبار دوری کرده و دارای قدرت اختیار برای تعیین نوع دولت خود هستند.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تاریخ ۴۰ ساله ایران تصریح کرد: هر فردی با رجوع به تاریخ چهل ساله ایران و مطالعه آن به ظلم بیش از حد دشمنان به مردم و مسلمانان ایران و خوی استکباری و وحشی گری آنان یقین پیدا می کند.

شریف پور، ۱۳ آبان را پایه و اساس فرهنگ انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: مردم سالیان سال با تحریم ها و تخریب های دشمن علیه ملت فهیم ایران مقابله کرده اند و هیچ کم کاری از سوی مسئولان و مدیران کشوری و مشکلات روزمرگی آنان را از مقابله با دشمنان نا امید نکردهاست.

وی، سخنرانی های اخیر رئیس جمهور آمریکا را گستاخی تلقی کرد و افزود: ترامپ فردی بی عقل و بی منطق است که در هیچ زمینه ای به  تعهدات خود پایبند نبوده و خود را جهت استسمار و تاراج مسلمانان دیوانه خطاب می کند.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور ملت ایران در راهپیمایی روز ۱۳ آبان تاکید کرد:امسال مردم جهت نشان دادن اوج انزجار و اعتراض خود علیه مستکبران جهانی و نگه داشتن یاد شهدایی همچون شهید فهمیده محکم تر به میدان و صحنه می آیند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272198

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه