پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه سردشت:

امام جمعه سردشت ۱۳آبان را نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران خواند.

ماموستا ملاسلام امینی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به وقایع مهم ۱۳ آبان گفت: این روز دانش آموزان، تسخیر للانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان و از همه مهم تر با عنوان روز ملی مبارزه با استکلبار جهانی شناخته شده است.

وی، افزود: تمامی مناسبت ها و روزها اعم از خوب و بد ز ذهن مردم پاک نمیشود و هر کدام به نوبه خود مراسمی در بین مردم دارد روز استکبار ستیزی سوا این روزها نبوده همگان جهت بزرگداشت این یوم الله به میدان خواهند آمد.

ماموستا امینی، با اشاره به خوی استکباری دشمنان اظهار داشت: دشمنان دست از دشمنی با ایرانیان برنداشته و با نقشه های مختلف قصد ضربه زدن به انقلاب را دارند ولی با وجود وحدت ملت ایران هیچگاه به مقصد خود نخواهند رسید.

وی، ۱۳ آبان را نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران توصیف کرد و افزود: موضع‌گیری تمام مسئولان در مقابله با استکبار یکسان و هم سو است و ملت ایران نیز هماهنگ با آرمان‌های نظام و انقلاب همواره  از  گرامیداشت این روزها و حضور در صحنه‌های دفاع از نظام  و انقلاب غافل نمانده‌اند

امام جمعه سردشت، با بیان اینکه گزافه‌گویی‌های مداوم رئیس جمهور آمریکا به دلیل شکست‌های پی در پی وی از  جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: مستکبران و به ویژه آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال جواب یاوه‌گویی‌هایی خود را از ملت ایران دریافت خواهند کرد و به یقین حضور پر شور مردم در این روز مشتی محکم بر دهان یاه‌گویان و مستکبران خواهد بود.

وی، با تاکید بر اینکه رمز پیروزی ملت ایران حفظ وحدت در سایه تبعیت از ولایت بوده است، بیان داشت:  ۱۳ آبان امسال نیز مردم ایران  با شور انقلابی و معرفت در راهپیمایی حاضر شده و به دنیا نشان خواهد داد ملت ایران زیر بار استبداد و ظلم نمی‌رود.

ماموستا امینی، با اشاره به اینکه استکبارستیزی از مبانی اصلی انقلاب اسلامی است، خاطر نشان کرد: دشمنان ایران اسلامی باید بدانند که اگر کوچکترین خطایی از آن ها سر بزند و یا نگاهی چپ به این آب و خاک داشته باشند قطعا همین جوانان برای مقابله با دشمنان مردانه قد علم می کنند.

انهتای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=271944

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه