پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه عده ای قصد دارند نقش آمریکا در دشمنی با ایران را کمرنگ جلوه دهند، گفت: استکبار ستیزی در اعتقادات مردم ایران اسلامی جایگاه ویژه ای دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین جواد مجتهد شبستری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به ۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: همه ساله مردم بخصوص دانش آموزان و دانشجویان با حضور حماسی خود در راهپیمایی ها نفرت و انزجار عمیق خود از مستکبران را به نمایش می گذارند.

وی، تبری از دشمنان و اعلام براعت و انزجار از آنان از را از لازمه های ایمان خواند وگفت: براعت از دشمنان از فروع دین است و مردم با اعلام انزجار خود از مستکبران و دوری از دشمنان خدا به وظایف دینی خود عمل می کنند.

نمیانده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، آمریکا هرروز بیشتر از دیروز خوی استکباری خود را به مردم نشان می دهد و دشمنی ترامپ با مردم ایران امسال علنی تر شده است و سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا پرده از خوی استکباری آنان برداشته است.

حجت الاسلام شبستری، تاکید کرد: آنچه در این مسیر ملت ایران هرگز نباید از آن غفلت کنند، داشتن روحیه استکبارستیزی است زیرا استکبارستیزی یک دستور دینی است و نهضت عاشورا نیز بر پایه استکبارستیزی شکل گرفت و ماندگار شد.

وی، همچنین در ادامه با بیان اینکه نقش‌آفرین اصلی در همه صحنه‌های انقلاب مردم هستند، اظهار دلتواشت: تنها نظامی که شکست‌ناپذیر است، نظام متکی بر مردم است زیرا هر نظامی با تهدید و جنگ نرم و سخت امکان فروپاشی دارد اما نظامی که بر پایه قدرت مردم استوار است، هرگز متزلزل نخواهد شد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه اصل استکبارستیزی و دشمنی آمریکا با نظام اسلامی کمرنگ شدنی نیست و در رگ و خون مردم ما جریان دارد، ابراز داشت: مردم ما برای انقلاب اسلامی خون دادند و آن را به سادگی به دست نیاوردند که امروز منافعش را در دوستی با دشمنان بدانند.

وی، با اشاره به حضور همیشگی مردم ایران در صحنه گفت: مردم از اقشار مختلف امسال نیز پرشورتر از همیشه درراهپیمایی ۱۳ آبان حاضر شده و با حضور حماسی خود جبهه خود در مقابله با استکباررا به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272121

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه