پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه نقده:

امام جمعه نقده گفت: حضور مردم پاسخ قاطع و معنا داری از سوی ملت ایران مخصوصا طبقه دانش آموزو دانشجویی که به عنوان آینده سازان کشور هستند خواهند شنید.

حجت الاسلام محمد حیدری زاد در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: روز ۱۳ آبان نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران است به عنوان روزی که مظهر استکبار ستیزی وعمق بینش سیاسی مردم در دفاع از خط امام، نظام ولایی و بینش بالای دانشجویان و دانش آموزان ملت ایران بوده وبه عنوان روز مبارزه ملی با استکبار جهانی نام گذاری شده است.

وی، افزود: این نشان دهنده جوهره اصلی انقلاب اسلامی در مبارزه با نظام استکباری است و یکی از راهبردهای قرآنی بوده وقرآن همیشه یک خط مبارزه مستضعفین بر علیه مستکبرین را برای ما تدایی می کند.

امام جمعه نقده، بیان کرد:امام با صراحت تمام آمریکا را شیطان بزرگ نامیده و فرموده است آمریکا دشمن مردم محروم و مستضعف جهان وهماهنند شیطان در صدد اختلاف افکنی در جامعه است.

وی، افزود: آمریکا در تلاش جهت تخری مسلمانان و فتنه انگیزی به روش های مختلف جهت متلاشی کردن اتحاد مردم است بنا براین عمده شعار ما در راهپیمایی های گذشته و همچنین در ۱۳ آبان بر علیه نظام استکباری بوده و شعار «مرگ بر آمریکا» مظهر همین راهبرد قرآنی است.

حجت الاسلام حیدری زاد، برگزاری هرچه باشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان را با توجه به مباحث مطرح شده از سوی ترامپ خاطر نشان کرد و گفت: مردم در ۱۳ آبان با بصیرت هرچه تمام‌تر به میدان می‌آیند و جواب قاطعی را به استکبار جهانی و دست‌نشانده‌های آنان خواهند دادوبنا براین حضور مردم پاسخ قاطع و معنا داری از سوی ملت ایران مخصوصا طبقه دانش آموزو دانشجویی که به عنوان آیندسازان کشور هستند خواهند شنید.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272241

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه