پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی یوم الله ۱۳ آبان را خط بطلانی بر نقشه های مستکبران دانست.

سید هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با بیان اهمیت استقلال یک کشور گفت: سالیان سال کشور از آسیب های بیگانگان آسیب دیده و در طی دوران پهلوی آمریکا به روش های مختلف در سرنوشت ایرانیان تاثیرگزار بوده است.

وی، دراین خصوص افزود: ۱۳ آبان خط بطلانی بر روی دخالت های آمریکا و نقشه های آنان کشید و دست دخالت گران را از نظام ایران کوتاه کرده و جمهوری اسلامی به نظامی که مردم مستقیما در اداره آن نقش دارند تبدیل شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جایگاه و اهمیت روز ۱۳ آبان ماه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، یادآور شد: این روز بسیار مهم نشان دهنده اقتدار ملت ایران در مقابل خواسته های دنیای استکبار و به نوعی مقابله عینی و عملی با سلطه گری های دشمنان نظام اسلامی است.

وی، افزود: ۱۳ آبان بنا بر گفته امام خمینی(ره) انقلاب دوم و تکمیل کنننده انقلاب بود دشمنان چندین سال است در صدد کارشکنی و جبران خسارت ۱۳ آبان و دستیابی دوباره به منابع ایران هستند.

بهادری، برپایی باشکوه مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان را مهم قلمداد کرد و ابراز داشت: امروز چشم جهانیان به ملتی دوخته شده است که با میراث استقلال و آزادی چه برخوردی خواهند داشت و مقابله با استکبار فرصتی برای نمایش وحدت، انسجام و یکچارچگی ملت ایران است لذا باید در برپایی باشکوه این نهضت بیش از پیش کوشا بود.

وی، با بیان اینکه ۱۳ آبان نماد مبارزه با استعمار خارجی است، تصریح کرد: این یوم الله بهانه ای است تا بار دیگر با نشان دادن شکوه و عظمت یکپارچگی ایران در برابر استکبار به جهانیان اعلام کنیم که ملت غیور ایران زیر بار ظلم و ستم قد خم نخواهند کرد و مبارزه با استبداد و استکبار همواره در اولویت های ما خواهد بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، به شناخت دانش آموزان از اتفاقات ۱۳ آبان تاکید کرد و گفت: دانش آموزان و دانشجوان که در آن زمان نبودند و اتفاقات ۱۳ آبان را به چشم خود ندیده اند باید نسبت به شناخت این روز اهتمام داشته و در نگهداری انقلاب تلاش کنند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272102

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه