پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

امام جمعه تکاب:

امام جمعه تکاب گفت: استکبار ستیزی و دشمن شناسی و تقویت آن باعث تقویت انقلاب اسلامی و تداوم همیشگی آن می شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین عیسی برادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با شاره به نقش ۱۳ آبان در مقابل استکبار ستیزی اظهار داشت: در کشور ما مناسبت های ملی و مذهبی بسیاری است که ۱۳ آبان یکی از این نمونه ها می باشد که فرهنگ ۱۳ آبان مبارزه با استکبار جهانی و روز ملی مبارزه بااستکبار جهانی است و این روز نقش ماندگاری داشته است.

وی، افزود: ۱۳ ابان در تقویم ما ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد پس نیاز است تاریخ و فرهنگ استکبارستیزی و ارزش حماسه تاریخی شهدای ۱۳ آبان به نسل جوان منتقل شود.

امام جمعه تکاب، همچنین با بیان عوامل تثبیت انقلاب تصریح کرد: استکبار ستیزی و دشمن شناسی و تقویت آن باعث تقویت انقلاب اسلامی و تداوم همیشگی آن می شود.

وی، افزود: افرادی مثل ترامپ  و همراهان وی که در صدد دشمنی با ایران هستند و دلیل مقابله ایرانیان با آنها است چراکه ایرانیان در برابر دخالت ها و شیطنت های دشمنان ایستاده اند درصورت افول دشمنی های آمریکا می توان کدورت و کینه ها را کمتر کرد.

حجت الاسلام برادری، در خصوص اقدامات ضدایرانی آمریکا در آستانه ۱۳ آبان، بیان کرد: ضد ایران حرکت کردن آمریکایی ها باعث شده تا نفرت و انزجار مردم ایران بیشتر شده و این باعث می شود فرهنگ استکبار ستیزی در ما تقویت شده و راحت تر به نسل های بعدی انتقال پیدا کند لذا ما باید در مقابل حماقت های آنها باید با مدیریت خوب بتوانیم نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کنیم.

وی، افزود: روح انقلاب با استکبار ستیزی در تضاد است و به هیچ عنوان نمی تواند و امکان اجتماع این ۲ در کنار یکدیگر امری غیرممکن و ناشدنی است.

امام جمعه تکاب، تصریح کرد: هدف و آرمان انقلاب حق و مسیر ولایت است و در بربر باطل دشمنی خواهیم کرد چراکه باید در برابر زیاده خواهی و روحیه استکباری و با همان روحیه اسلامی حرکت کنیم  در مقابل هجمه های دشمنان از پای نایستیم.

وی، انتقال روحیه استکبارستیزی را واجب دانست و افزود: مردم با توجه به انزجار و نمفرت خود از رئیس جمهور آمرکا پرشور تر  و محکم تر از سال های قبل در صحنه حاضر خواهند شد.

حجت الاسلام برادری، بیان کرد: مجموعه های مختلف پس از انقلاب با یک هدف و به سوی یک نقطه در حرکت هستند و و با سلایق مختلف با روحیه استکبار ستیزی به تمامی تعهدات خود پایبند بوده و در مسیر پیشرفت و موفقیت قدم برداشته اند.

وی، افزود: دشمن هر چه از امتیاز و زمینه جهت فعالیت برخوردار باشد انگیزه دشمنی وی بیشتر می شود. بنابراین باید با وی به مبارزه پرداخته و از سازش ها جلوگیری کنیم چراکه او دست از خوی استکباری خود نخواهد کشید.

امام جمعه تکاب، خاطرنشان کرد: باید با استقلال، شرف، عزت پیروی از ولایت و پایبندی به آرمانهای امام شهدا در مقابل دشمنان ایستاده و پشتیبان ولایت فقیه در همه زمینه ها باشیم چراکه دلسوزترین و حکیم ترین شخصیت و جایگاه که می تواند ملت را رهبری کند جایگاه ولایت فقیه است.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272120

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه